اخبار و مطالب

پرینت

خاتمه دومین کرسی آزاد اندیشی مجازی با موضوع دینداری جوان ایرانی و فضای مجازی!!

 

11111111111111111111

 

دکتر علی اصغر آقاجانی/متخصص رادیولوژی
چگونگی تبدیل تهدیدات فضای مجازی به فرصت های جهانی!

 

اصل مصونیت بخشی، استراتژی مهمی است که می تواند ما را در برابر تهدیدات فضای مجازی حفظ کند.

فن آوری های نوین و پیشرفت های بشری همواره ارمغان آور رفاه برای جوامع بوده که البته درمقابل آن آسیب هایی را نیز به همراه داشته است. امروزه فضای سایبری روز به روز در حال گسترش و پیشرفت است و این پیشرفت به گونه ای بوده که می توان ردپای آن را در زندگی روزمره افراد عادی جامعه، در مدیریت کلان دولت ها، در برنامه ریزی های مهم و استراتژیک و یا حتی در بازی کودکان مشاهده کرد.

پرینت

کرسی مجازی دوم آرمان گرا با موضوع دینداری جوان ایرانی و فضای مجازی!!


فضای مجازی این روزها ولوله ای در جامعه ایرانی برپا کرده است . لابد شنیده اید که آمار کاربران ایرانی بسیاری از شبکه های مجازی مانند تلگرام و ایستاگرام و… گوی سبقت را از بسیاری از کشورهای اروپایی و … ربوده است .
و قطعا بسیاری از این فعالین جوانان و نوجوانان ایرانی هستند. جمعیتی میلیونی که هر کدام گوشی اندروید دردست دارند و در صحنه فضای مجازی به شدت فعال اند.


دغدغه ما این است که ....

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 158
پرینت

آرمان گرای بیستم منتشر شد

photo 2016-07-05 09-38-25

بیستم شماره نشریه دانشجویی تحلیلی آرمان گرا در 84 صفحه منتشر شد. در این شماره نشریه اولین ضمیمه بهداری دفاع مقدس آرمان گرا / یادمان شهید دکتر محمد علی رهنمون نیز منتشر شده است :


گفتگوها و خاطراتی از دکتر ابراهیم متولیان/دکتر حسن عراقی زاده/دکتر عرب خردمند/دکتر محمد رضا مرندی/دکتر مسعود پزشکیان/ دکتر خسرو افخم/ دکتر خسرو صادق نیت / دکتر علی اکبری/ سردار تاجیک رستمی/ دکتر وزیریان/و.....


در این شماره خواهید خواند :

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 152
پرینت

خاتمه اولین کرسی آزاد اندیشی مجازی با موضوع عفاف و حجاب

موضوع عفاف و حجاب در جامعه از دل مشغولی های قدیمی ما در مجله آرمان گرا بوده است و بعد راه اندازی کرسی آزاداندیشی در وب سایت نشریه آرمان گرا 

(http://korsi.armangera.net/) و اخذ نظرات کاربران محترم ساعتی را میهمان استاد رجبی محقق علوم قرآنی بودیم و نظرات و نقدهای خواندنی ایشان را با هم می خوانیم .

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 195
پرینت

گزارش تصویری نخستین جلسه آرمانگرای حضوری

IMG 9432به همت روابط عمومی فصلنامه دانشجویی-تحلیلی آرمان گرا برنامه ی آرمان گرای حضوری در خوابگاه دانشجویی جماران در تاریخ یکشنبه 95/2/19 برگزار گردید .

در ادامه گزارش تصویری جشن خدمتتان ارایه میگردد.

نظرات (0) کلیک ها: 372

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000