پرینت

دیدار با خانواده شهید نیکزاد

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه حجه الاسلام و المسلمین دهقانی ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه به همراه جمعی از مدیران این مجموعه با مادر شهید ابوالفضل نیکزاد دیدار کردند.
حجت‌الاسلام و المسلمین دهقانی ضمن تجلیل از رشادت های شهدای مدافع حرم به خصوص شهید نیکزاد در دفاع از حرم آل الله گفت: ایمان به خدا انجام عمل صالح مهاجرالی الله بودن ،مجاهدت مخلصانه فی سبیل الله ،دفاع از حرم اهل بیت علیه السلام ، بر تن کردن خلعت زیبای شهادت در دیار غربت از افتخارات ماندگار مدافع حرم شهید ابوالفضل نیکزاد است.
در این دیدار صمیمی مادر شهید یکی از مهمترین ویژگی‌های شهید را دین داری ایشان برشمرد. و ابراز داشت از زمانی که شهید نیکزاد تصمیم به رفتن برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) گرفت به اطرافیان گفتم او شهید می‌شود چرا که وی دارای هدف بود و می‌دانستم پسرم تا آخرین قطره خون خود جلوی دشمنان می ایستد تا به هدف والای خود برسد که همین هم شد.
شهید ابوالفضل نیکزاد در دفاع از حرم اهل بیت در سوریه به مقام رفیع شهادت نائل آمد و پیکر ایشان در قطعه ۵۳ بهشت زهرا به خاک سپرده شد از این شهید بزرگوار یک فرزند ۵ ساله به یادگار مانده است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000