پرینت

سخنرانی دکتر زاکانی در جمع حلقه صالحین بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر زاکانی رئیس مجمع عالی سازمان بسیج مستضعفین در جمع حلقه صالحین بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در خصوص تحولات منطقه و تحولات اقتصادی داخلی کشور سخنرانی نمود.


بخشی از سخنان دکتر زاکانی رئیس مجمع عالی سازمان بسیج مستضعفین در جمع حلقه صالحین بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) :`از سال ۱۳۹۱ تا ۲۰۱۰ دشمنی بین آمریکا و غرب با اسلام خیلی علنی و شفاف بود و آنها دشمن اصلی خود را اسلام قرار داده بودند. در سال ۲۰۱۰ به این جمع‌بندی رسیدند که ما بیست سال داریم با اسلام و کانون آن ایران میجنگیم و منفور ترین کشور در اذهان عمومی جهان شده ایم. آنها در سال ۲۰۱۱ در سند امنیت ملی خود بیان کرده‌اند که ما قصد داریم در خاورمیانه کوچ کنیم به سمت آسیای جنوب شرقی یعنی چین و روسیه و اوباما قول داد که ۶۰ درصد بودجه نظامی را به این منطقه اختصاص دهد. این مساله سبب شد که چین و روسیه به هم نزدیک شوند و پیمان انرژی ببندند و دست در دست هم بزرگ‌ترین جغرافیای جمعیتی و سرزمینی را تشکیل دهند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000