پرینت

مراسم تجلیل از مدال آورندگان و برگزیدگان مسابقات ورزشی و قرانی کارکنان دانشگاه

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بقیه الله (عج)؛ به همت مدیریت فرهنگی خانواده؛ مراسم تقدیر از برگزیدگان قرآنی و ورزشی فرزندان و کارکنان دانشگاه در سطح مسابقات بین کشوری پاسداران برگزار شد.

دکتر متولیان، معاون هماهنگ کننده ی دانشگاه ضمن تبریک به فرزندان و کارکنان دانشگاه گفت: اینکه فرزندان کارکنان توانسته اند در مسابقات قرآنی به رتبه های برتر دست یابند باعث خوشحالی کل دانشگاه است. در دین اسلام به اهمیت قرآن در زندگی بسیار پرداخته شده است و حتی روایاتی در این زمینه نقل شده که روخوانی از قرآن نیز ثواب بسیاری دارد. هرچه انسان با قرآن آشناتر و مانوس شود قطعا در زندگی سود های بسیار خواهد برد.

دکتر متولیان افزود: در مورد مسابقات ورزشی نیز دانشگاه ما افتخار آفرین شد و این مسئله نیز برای مجموعه باعث خوشحالی است. چرا که ورزش و تندرستی باعث افزایش کارایی افراد می شود. اگر می خواهیم مطالعه کنیم و یا کار کنیم وقتی ورزش داشته باشیم قطعا کارایی بهتری خواهیم داشت. همینکه در مسابقات شرکت کرده اید بسیار ارزشمند است چرا که در مسابقات نیاز به داشتن عزت نفس بالا و تمرین و ممارست است و خدا را شکر فرزندان کارکنان ما نشان دادند که هر دو بعد عزت نفس بالا و تمرین و ممارست را داشتند که توانستند چنین مدال های ارزشمندی بیاورند.

معاون هماهنگ کننده دانشگاه در پایان سخنان خود افزود: توصیه ی من برای زندگی بهتر اول از همه به خودم و بعد به حاضرین جمع این است که ما هرگز از نماز و خواندن قرآن غافل نشویم و ورزش را همیشه بخشی از زندگی خود بدانیم و برای آن وقت بگذاریم. اگر می خواهیم به لحاظ روحی، معنوی و جسمی و مادی همیشه شاداب باشیم باید به این سه اصل در زندگی خود بها دهیم. مطمئن باشید که وقتی ورزش، خواندن قرآن و نماز بخشی از زندگی ما شود بسیاری از مشکلات ما در زندگی حل خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم از نفرات برتر با لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد. همچنین دانشگاه بقیه الله در بخش ورزشی موفق به کسب رتبه ی سومی شنای بانوان و رتبه ی دومی تکواندو آقایان شد و در بخش مسابقات قرآنی خانم اسوار رتبه ی اولی مسابقات قرائت همسران ، علیرضا زرنوشی فراهانی رتبه ی دومی مسابقات حفظ کل قرآن کریم و امیر حسین اسفندیاری رتبه ی سومی مسابقات قرآن خوانی فرزندان را کسب کردند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000