پرینت

دکتر حسینی : حماسه ی 9 دی بیانگر بصیرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی بود

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بقیه الله (عج)؛ پس از اقامه ی نماز جماعت ظهر و عصر دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشین کشور سخنرانی کرد.

دکتر سید محمد حسینی طی سخنانی روز 9 دی را روز پایبندی به نظام و حفاظت از انقلاب اسلامی معرفی کرد و گفت: روز 9 دی روز آری گفتن مردم به نظام جمهوری اسلامی و میثاق با ولایت بود. در سال 88 متاسفانه عده ای از افراد فریب افکار فتنه گران و آشوبگران را خوردند که البته بعدا راه خودشان را جدا کردند.

دکتر حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشین کشور ادامه داد: سیاست آمریکا و فتنه گران در سال 88 هجمه علیه نظام از درون خود نظام بود. به گونه ای که برای برخی افراد جامعه جدا کردن حق از باطل میسر نبود و متاسفانه تعدادی از خواص جامعه با سکوتشان و عدم جبهه گیری در این آزمایش شکست خوردند. علت اینکه حضرت آقا روز 9 دی را روز بصیرت معرفی کردند این بود که همه ما باید هوشیار باشیم و بدانیم که دشمن همواره تلاش می کند تا در منطقه آشوب ایجاد کند و قدرتمند تر شدن نظام اسلامی بویژه ایران در منطقه را بر نمی تابد. ریشه ی این آشوب و فتنه ی اخیر را نیز می توان از همین دریچه مورد تحلیل قرار داد. ابتدا غربی ها و امریکا با ایجاد بی نظمی درون منطقه و ایجاد داعش و مطرح کردن اقلیم کردستان و ناتوی عربی سعی در برهم زدن و تضعیف قدرت جمهوری اسلامی داشتند. اما هنگامی که دیدند موفق نشدند شروع به ایجاد اغتشاش درونی کردند آن هم از طریق هتک حرمت کردن به مقدسات اسلامی و پرچم عزیز کشورمان.

فعال سیاسی اصولگرا در ادامه تصریح کرد: مسئولین ما باید هوشیار باشند و در مدیریت خود سعی کنند اقدام و عمل را همگام با گفتار خود کنند چرا که از اصلی ترین محورهای نظام ما حفظ و حمایت از مردم کشور است و در حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باید برنامه های مدون قابل اجرا داشته باشیم تا نارضایتی به حق مردم به خصوص در زمینه ی معیشت را رفته رفته کم سازیم.

دکتر حسینی در پایان سخنان خود گفت: 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت بود اگر ما همین دو اصل را در زندگی خود مبنا قرار دهیم و با تقویت روحیه ی انقلابی، ولایت مداری و پاسداری از اسلام بتوانیم زمینه ی ظهور منجی بشریت را فراهم کنیم قطعا می توانیم جلوی توطئه های دشمن را بگیریم و مشکلات کشورمان را برطرف کنیم.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000