پرینت

حجت الاسلام دهقانی در دومین نشست فصلی: در مسئله ی اشراف باید مطالبه مقام معظم رهبری را اجرا کنیم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بقیه الله (عج) دومین نشست فصلی نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه و سردار مراد خانی دبیر اشراف نمایندگی ولی فقیه در سپاه و حجت الاسلام و المسلمین دهقانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین دهقانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دانشگاه در آغاز گفت: ان شا الله همه ی ما توفیق خدمت به جامعه ی اسلامی را داشته باشیم و هدف ما در این نشست در درجه ی نخست اهتمام ورزیدن به اجرای رسالت ها و ماموریت های محوله است و در درجه ی بعد ضروری بودن تعیین و تبیین اشراف .

حجت الاسلام والمسلمین دهقانی در ادامه به اهمیت اصلاح اشراف پرداخت و گفت: ریشه ی برخی از مشکلات ما نشات گرفته از تاخیر و نقص در اقدام و ضعف در تعامل با رده ی مافوق است. و به دلیل اینکه اشراف مطالبه مقام معظم رهبری است اشراف در اولویت کاری ما است و باید اولین اقدام ما باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه در ادامه با توجه به ایام محرم و اشاره به حدیث «حسین منی و انا من حسین» از پیامبر اکرم (ص) گفت: در عصر پیغمبر چه اتفاقی افتاد؟ حضرت محمد (ص) مبعوث شدند تا فرمان خدا و ایمان به خدا را در روی زمین ترویج دهند. در عصر بعثت ارتباط بین اهل زمین با ملکوت برقرار شد. در عصر بعثت؛ پیغمبر جامعه را تطهیر کردند و محرم هم نوعی بعثت است که جامعه را تطهیر می کند. ببینید چقدر انرژی مثبت و صمیمیت و دوستی اتفاق می افتد. امام حسین(ع) نیز کار پیامبر گونه کرده است و جامعه را پاک سازی می کند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000