پرینت

رئیس جدید بیمارستان جماران معرفی شد

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) مراسم  تودیع و معارفه ریاست جدید بیمارستان قلب جماران دکتر ناصری در این بیمارستان  برگزار شد.

در این مراسم دکتر جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی  بقیه الله (عج) به اهمیت اولویت قرار دادن ارتقا بیمارستان جماران تاکید کرد و گفت: بیمارستان، خط مقدم در خدمت رسانی و بیمار محوری است و این مسئله حاصل نمی شود مگر از طریق شادابی و نشاط نیروی انسانی.

 دکتر جلالی افزود: برای حفظ و بقای بیمارستان باید از تجارب مدیران قبلی استفاده کرد و ادامه داد قطعا برای ارتقا بیشتر بیمارستان؛ کارکنان نیازمند داشتن محیط صمیمی هستند و این حس زمانی ایجاد می شود که مدیر علاوه بر توجه داشتن به چارت سازمانی با کارمندان خود دارای ارتباطی دوستانه باشد.

دکتر جلالی در ادامه تاکید داشت: سرلوحه جدی در کارهای مدیریتی در گرو وقت گذاری و نظم در امور است و در نهایت احترام به گذشته سازمان و القای ثبات و آرامش در مراحل بعدی سیاستگذاری های مدیریتی دارای اهمیت بسیار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) به اهمیت مدیریت جهادی پرداخت و گفت: مدیریت جهادی نیازمند برنامه ریزی دقیق به همراه گذشتن از منافع خود و توجه به منافع جمعی محیط سازمانی است.

 گفتنی است که در مراسم تودیع و معارفه ریاست بیمارستان قلب جماران از دکتر غیاثی رئیس پیشین این بیمارستان تجلیل به عمل آمد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000