پرینت

رئیس جدید دانشکده بهداشت معرفی شد

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

در آخرین جلسه شورای فرماندهی سال 95 دکتر غنی زاده رئیس دانشکده بهداشت تکریم و دکتر سنایی نسب جای ایشان به سمت ریاست دانشکده بهداشت منسوب شد.

دکتر جلالی رئیس دانشگاه بقیه الله (عج) ضمن تجلیل از دکتر غنی زاده گفت: دکتر غنی زاده مدیر جوان و مستعدی بودند و در عین حال توانستند تحول مناسبی را در دانشکده بهداشت ایجاد کنند.

دکتر جلالی در ادامه افزود: دوره های مفید مدیریتی نهایتا باید 2 دوره ی 3 ساله باشد. چرا که بیش از آن جریان نوآوری و تلاش به آرامی متوقف خواهد شد. بنابراین اعتقاد شخصی من این است که باید مدیران سازمانی را به صورت چرخشی تعویض کنیم.

رئیس دانشگاه بقیه الله پس از تودیع و معارفه رئیس جدید دانشکده بهداشت اشاره به چند برنامه ی اساسی برای سال آینده کرد و گفت: ما برای سال آینده بر اساس برنامه ای که مد نظر داریم قرار است در چند محور جهت بهبود فعالیت دانشگاه کارکنیم که از جمله آن، مسئله تدوین برنامه جامع و استراتژیک دانشگاه است که سال به سال باید بازنگری شود. دومین محور برقراری تعامل و ارتباط همه جانبه با ستاد سپاه است و ما باید بدانیم که دانشگاه متعلق به سپاه است و جزیره ای جدا نیست. سوم مسئله ی مدیریت جهادی است که نیاز به نظم در مدیریت دارد. چهارم توسعه ی توانمندی های کارکنان و مدیران است که در این زمینه تمام مهارتهای رفتاری ، تخصصی و فرهنگی و ... باید افزایش یابد. پنجم چابک سازی سازمان به خصوص ستاد دانشگاه است که نیاز به چابک سازی دارد. ششم حوزه ی مشارکت سازمانی بین مدیران و کارکنان است تا بتوانیم به ایده های جدید دست یابیم. هفتم مسئله ی مهم شاخص محوری است که مدیران باید بر اساس شاخص محوری ارزیابی شوند و این شاخص ها باید به صورت داشبورد در دسترس مدیران باشد تا مدیران به صورت آنلاین از وضعیت سازمانی و جایگاه خودشان اطلاع یابند. هشتم. مسئله ی تمرکز بر توسعه زیر ساختها و توانمندی در حوزه ی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل است. نهم فراهم کردن بسترهای انفورماتیک سامانه های مدیریتی در حوزه ی آموزشی در فضای مجازی است.

دکتر جلالی در پایان به اهمیت حوزه ی آموزش و پژوهش پرداخت و گفت: اولویت های حوزه ی آموزشی و پژوهشی دانشگاه ما  در درجه ی نخست تمرکز بر روی نیازهای سپاه و نیروهای مسلح باید باشد و در نهایت باید بدانیم که مراکز پژوهشی ما مجزای از مراکز آموزشی نیست و نیاز به یک ارتباط جدی و تعامل دو سویه بین این دو مرکز است.

در ادامه دکتر غنی زاده گزارش مختصری از فعالیت های دانشکده بهداشت در زمان ریاست خود داد.

نماینده ولی فقیه حجت الاسلام والمسلمین دهقانی در پایان به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: با گذشت یکسال از عمر کاری باید به خود نمره بدهیم چرا که ارزیابی امروز می تواند زمینه موفقیت آینده باشد.

حجت الاسلام والمسلمین دهقانی با توجه به نزدیکی سال نو و تحول در طبیعت گفت: با توجه به اینکه بهار فصل نوآوری و شکوفایی طبیعت است. ما هم به عنوان انسان باید به دنبال تغییر و تحول در خود باشیم.

وی در ادامه افزود: تحولات در دانشگاه ضروری است و مشکلات دانشگاه باید با مدیریت جهادی مرتفع گردد و هم چنین همه باید در این تحولات مشارکت داشته باشند و هیچ شخصی خود را در حاشیه نبیند و همه باید در متن این تحول باشند.
گفتنی است دکتر جلالی از تک تک مدیران دانشگاه با ذکر نام تمامی مسئولین تشکر و قدر دانی کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000