پرینت

آئین اعطای جایزه شهید رهنمون فرهنگ ایثار و شهادت را به دانشجویان جوان انتقال می دهد

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

آئین اعطای جایزه شهید رهنمون فرهنگ ایثار و شهادت را به دانشجویان جوان انتقال می دهد

 

سردار عبداللهی معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران در آئین اعطای جایزه ملی شهید رهنمون که در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امسال برای هفتمین سال است که آئین اعطای جایزه شهید رهنمون در خرمشهر برگزار می شود. در روزهایی که فضای فرهنگی جامعه عطرآگین به نام حضرت زهرا (س) است این آیین در حال برگزاری است و هدف ما بازخوانی اقدامات پزشکان در دوران جنگ است تا جوانتن نیز با اقدامات آنها آشنا شوند.

وی ادامه داد: حضور خانواده شهدا و ایثارگران در این همایش را گرامی می داریم چرا که ما همواره مدیون خون شهدا و ایثارگران هستیم.

عبداللهی گفت: در برگزاری آئین امسال دانشگاه های علوم پزشکی کشور، بسیج جامعه پزشکی، کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و وزارت بهداشت و ستادکل نیروهای مسلح تلاش های زیادی را انجام دادند که از همه آنها تشکر می کنیم.

معاون بهداشت و درمان مجلس افزود: امیدواریم برگزاری این همایش بتواند فرهنگ ایثار و شهادت را به دانشجویان جوان انتقال دهد. از طرفی یکی از اصلی ترین اهداف ما از برگزاری هفتمین کنگره طب رزم و پنجمین آئین اعطای جایزه ملی دکتر شهید رهنمون انتقال تجربیات پزشکان قدیمی به دانشجویان جوان است و امیدواریم به این هدف خود نیز برسیم تا پزشکان جوان بدانند که چه پشتوانه ای داشته اند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000