پرینت

توانمند سازی هادیان سیاسی دانشگاه در مشهد مقدس

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار دانشگاه

برگزاری دوره توانمند سازی هادیان سیاسی دانشگاه بقیه الله (عج) در مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا...(عج) دومین دوره توانمندسازی هادیان سیاسی ،بهمن ماه 95در جوارحرم مطهرعلی ابن موسی الرضا (ع) برگزار گردید.

این دوره آموزشی در بازه زمانی بیش از 16 ساعت با شعار دیانت، بصیرت، ولایت مداری، تحلیل صحیح و اقدام انقلابی برگزار شد و با اهداف بصیرت افزایی و رشد بینش سیاسی هادیان و توسعه وتقویت تعاملات معاونت سیاسی و استفاده هادیان سیاسی از فضای معنوی مشهد مقدس و زمینه انتقال تجارب و توانایی هادیان سیاسی به یکدیگر برگزار گردید.

گفتنی است تعداد 30 نفر از هادیان سیاسی فعال پایور و دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در این دوره سه روزه شرکت داشتند

محمد علی نداف با موضوع انقلابی و انقلابی گری از منظر امام و رهبری و آقای نژاد اکبر با موضوع آسیب های فضای مجازی با محوریت خانواده سخنرانان روز اول بودند همچنین در روز دوم دکتر سنایی راد با موضوع جریان شناسی انتخابات و دکتر فواد ایزدی با موضوع تحلیل مسائل بین الملل در کارگاه های آموزشی حضور داشتند ، روز سوم دوره آموزشی با برگزاری کارگاه مبانی سلامت روانی دکتر پور حیدری ادامه یافت و در پایان مسئول سیاسی دانشگاه دکتر صارمی راد به جمع بندی دوره پرداخت.

مراسم اختتامیه نیز با سخنرانی حجت الاسلام دهقانی همراه بود وی با اشاره به اهمیت آمادگی هادیان سیاسی گفت: یک هادی سیاسی باید همیشه از قبل برای برگزاری جلسه وارائه مطالب خود آمادگی کامل داشته باشد و با تسلط به موضوع بحث کند وی با مخاطب قرار دادن هادیان سیاسی در جلسه افزود یک هادی سیاسی باید از باورهای دینی صیانت کند وی مخاطب شناسی ،توجه به نیاز روز مخاطب و توجه به زمان را از دیگر ویژگی هایی دانست که هادیان سیاسی باید بدان توجه نمایند و مسائلی در خصوص دیانت ،انقلابی گری، بصیرت و تحلیل صحیح مطرح نمود .

گفتنی است پس از اختتامیه این دوره هادیان سیاسی دانشگاه همراه با مردم شهید پرور مشهد مقدس در راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت نمودند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000