پرینت

چهارمین جشن دکترسلام با حضور هزاران نفر در سالن شهدای هفتم تیر برگزار شد

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و مطالب برگزیده

چهارمین جشن دکترسلام با حضور هزاران نفر در سالن شهدای هفتم تیر برگزار شد

جشن چهارمین سالگرد «دکتر سلام» با حضور شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی، ورزشی و اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان عصر امروز ( پنج شنبه 23 شهریور) در سالن شهدای هفتم تیر برگزارشد.
 
محمد باقر قالیباف شهردار سابق تهران، محمدحسین صفار هرندی عوض مجمع تشخییص مصلحت نظام، محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد دولت دهم، میرتاج‌الدینی،بهروز افخمی،حجت الاسلام زائری، گودرزی رییس سازمان بسیج دانشجویی ... از حاضران در این مراسم بودند.
 
محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام، در ابتدای این برنامه گفت:از اینکه دکتر سلام هر روز بزرگ‌تر و قدرتمندتر می‌شود خوشحال هستم. اتفاقی که برای محل برگزاری این مراسم افتاد کار غیرعقلانی بود.آقایانی که ادعا کردند برای ملت آزادی گذاشته‌اند ما را به ورزشگاه آزادی فرستادند وقتی ما آنجا رفتیم همه چیز تغییر کرد و سپس برنامه را به سالن کشتی شهدای هفتم تیر منتقل کردند، لذا فاصله بین ادعا و عمل بسیار زیاد و نجومی است.
 
وی ادامه داد: می‌شود شعار آزادی و رفع تحریم را داد اما بعد‌ها شعارشان تغییر می‌کند. رقیب را تهدید کردند که می خواهند پیاده روها را دیوار بکشند اما خود آنها پیاده روها را جمع کردند. باید دولت تحمل شنیدن اتتقادها و اعتراض‌ها را فراهم کند.اگر دنبال یک حرکت اساسی از جنس آتش به اختیار می گردید باید مجموعه هایی مانند دکتر سلام را تقویت کنید، دکتر سلام یک کار مردمی و اجتماعی است و به لطف خدا هر روز بزرگتر می‌شود و امیدواریم از این نوع  برنامه ها بیشتر داشته باشیم.
 
در ادامه این برنامه حجت‌الاسلام محمدرضا زائری نیز با اشاره به حواشی دکتر سلام و نیازمند وجود چنین برنامه‌هایی تاکید کرد: چهارمین سال فعالیت دکترسلام را تبریک می‌گویم و به خودمان که آرزوی ادعای مسئولین، دولت و مدیرانی آزاد اندیش را به گور می‌بریم تسلیت می‌گویم. آنهایی که ادعای آزادی عقیده را فریاد می زنند، نمیگذارند صدای مختلف شنیده شود.
 
وی در ادامه گفت: انقلاب بزرگ اسلامی سعی داشت دین فردی را به دین اجتماعی تبدیل کند، یکی از مسائل فردی محاسبه است. همه دستگاه ها باید از خود بپرسند که هر روز بر اساس ماموریت انقلاب پیش می روند یا خیر، یکی از رسالت‌های ما این است جریان‌های انقلابی به صورت متناسب با همه برنامه‌ها پیش رود.
 
این کارشناس مسائل فرهنگی تاکید کرد: اگر انسان مومن و انقلابی درشب نسبت به مومنی ناراحت بود و کدورتی داشت در خشم خدا به سر می‌برد، اگر با این حال بمیرد مسلمان نیست، امام خمینی نیز خواهان این بود که راست و چپ با هم دشمنی نداشته باشند. ما راست و چپ نداریم یا انقلابی اند یا ضدانقلاب، اختلاف در سلیقه و بینش چیزی است که خدا در وجود ما گذاشته و طبیعی است، آنچه مهم است تحمل تفاوت‌ها زیر چتر رهبری و انقلاب است.تفاوت و اختلاف روحانی و روحانی نما تفاوت عالم و متکلف در این است که کسی بیشتر تحمل دارد او روحانی است. آنکه تحمل نمی‌کند روحانی نما است.اگر اختلاف دشمنان را می توانی تحمل کنید و مذاکره می کنید چرا تفاوت در جریان داخل را قبول نمی کنید و برایتان غیر قابل تحول است؟

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000