پرینت

راه‌اندازی بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در عسلویه

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و مطالب برگزیده

راه‌اندازی بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در عسلویه

در راستای ارائه خدمات درمانی به افراد محروم و نیازمند، نیروی دریایی سپاه بیمارستان صحرایی را در منطقه چاه مبارک عسلویه راه‌اندازی کرد.

عبدالله نادری فرماندار عسلویه در آیین راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در  منطقه چاه مبارک عسلویه با بیان اینکه سپاه در عرصه‌های مختلف خدمات قابل توجهی به جامعه هدف ارائه کرده است اظهار داشت: سپاه علاوه بر حفظ امنیت خدمات بسیار خوبی به مردم به ویژه در نقاط محروم ارائه می‌کند.

وی با اشاره بهراه‌اندازی بیمارستان صحرایی در چاه مبارک عسلویه با تلاش نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: سپاه علاوه بر ایجاد و حفظ امنیت  آبهای خلیج فارس و تاسیسات عظیم منطقه ،خدمات درمانی در راه‌اندازی بیمارستان صحرایی به مردم ارائه می‌کند که کار بسیار ارزشمندی است.

فرماندار عسلویه با قدردانی از سپاه در توجه به مناطق محروم و مردم نیازمند اظهار داشت: سپاه منشاء خدمات بسیاری برای نظام و مملکت بوده و در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره امنیت پایدار کشور را تضمین کرده است.

نادری تاکید کرد: حضور سپاه در منطقه چاه مبارک قطعا می‌تواند در حوزه‌های فرهنگی ، اجتماعی و امنیتی موثر و پر برکت باشد.

وی با بیان اینکه بیمارستان صحرایی در منطقه چاه مبارک عسلویه با تلاش نیروی دریایی سپاه ایجاد شده خاطرنشان کرد: در این بیمارستان خدمات درمانی کلینیکی شامل درمانگاه عمومی، تخصصی، رادیولوژی و داروخانه ارائه می‌شود.

فرماندار عسلویه بیان کرد: در بیمارستان صحرایی یاد شده تخصص‌هایی مانند اطفال، ارتوپدی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، گوش و حلق و بینی، رادیولوژی و دندان‌پزشکی مستقر است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000