پرینت

نشست سه هزار مسئول بسیج دانشجویی تحت عنوان "حافظان انقلاب"

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در همسنگران

داوود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی از برگزاری نشست سه هزار نفره مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور خبر داد.

وی با اشاره به ضرورت حفاظت از انقلاب اسلامی اظهار داشت: همیشه حفاظت و صیانت از دستاورد ها از به دست آوردن آن سخت تر بوده و نیاز به تلاش و از خود گذشتگی بیشتری دارد. پیروزی انقلاب و سقوط نظام شاهنشاهی سخت بود اما حفظ انقلاب و جلوگیری از سلطه دوباره مستکبرین بر کشور بسیار سخت تر است.

گودرزی اصلی ترین رسالت بسیج دانشجویی را نگاه به آرمان ها و حفاظت از آن ها دانست و گفت: بسیج دانشجویی در تمام عرصه ها خود را موظف می داند به میدان آمده و با تمام امکانات خود از انقلاب مردم ایران حفاظت و مراقبت کند.

وی تعهد به ارزشهای انقلاب را از اصلی ترین شاخصه های دانشجویان بسیجی دانست و گفت: جلوگیری از نفوذ دشمن در عرصه های مختلف اعم از فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و علمی نیازمند تعهد به ارزش های انقلاب اسلامی و شجاعت و بصیرت است.

وی افزود: بسیاری به دلیل دل بستگی به جایگاه و میز ها شجاعت و بسیاری به دلیل نقص در شناخت، بصیرت لازم برای جلوگیری از نفوذ و سلطه بیگانگان بر کشور را ندارند اما دانشجویان بسیجی بارها و در میدان های مختلف اثبات کرده اند برای دفاع از مردم شریف ایران و مقابله با دشمن هیچ شکی به خود راه نمی دهند و شجاعانه به میدان می آیند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی تصریح داشت: در آستانه سالگرد پیروزی غرور آفرین انقلاب اسلامی و سالروز عملیات والفجر 8، سه هزار مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور تحت عنوان "حافظان انقلاب" گرد هم می آیند.

وی افزود: این نشست سراسری با حضور حضرات آیات حائری شیرازی، موحدی کرمانی، صدیقی، حجت الاسلام محمدی و پناهیان و سرداران فدوی، نقدی و سلامی و همچنین با حضور خانواده های شهدای دانشجویی بسیجی مدافع حرم برگزار خواهد شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (الهه آقائی)

    سلام.
    به نظرم برگزاری این نشست کاملا به موقع بود..چون متاسفانه بوهایی مسموم کننده از نفوذ در کشور به مشام میرسد.

    از Kermanshah, Iran

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000