پرینت

یاوری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ شد

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در همسنگران


مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای تهران بزرگ به همراه تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مسئولین سابق سازمان بسیج دانشجویی، جمعی از رؤسای دانشگاههای تهران،مسئولین لشگری و کشوری، دانشجویان بسیجی دانشگاههای تهران و خانواده شهدا و شهید احمدی روشن برگزار شد ضمن تجلیل از زحمات علیرضا نادعلی، احسان یاوری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای تهران بزرگ شد.

تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم از دیگر برنامه های این مراسم بود.

داوود گودرزی، رئیس سازمان بسیج دانشجویی در این برنامه گفت: مراسم تکریم و معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ هم زمان با خلق حماسه ۹ دی شده است. حماسه‌ای که مردم آن را رقم زدند و به این راحتی‌ها نمی‌شود از اذهان ملت آن را پاک کرد. ۹ دی روز بصیرت و حضور مردم و نمایان شدن ایمان آنها است. این روز نشان داد که اگر خواص نتوانند نقش خود را ایفا کنند مردم در صحنه به خوبی نقششان را ایفا خواهند کرد.


وی ۹ دی را مدل مردمی حکومت جمهوری اسلامی ایران خواند و ادامه داد: این روز برای همه درس آموز است اما جای تعجب دارد که عده‌ای با کمال پررویی بحث رفع حصر را مطرح می‌کنند و سعی دارند این اتفاق را به حداقل‌ها کاهش دهند و بگویند این یک حادثه و تنش بین دو نفر بوده و نباید این قدر کش پیدا کند.


رئیس سازمان بسیج دانشجویی در ادامه اظهارات خود در خصوص فتنه ۸۸ تصریح کرد: چه طور می‌شود اقدام علیه امنیت ملی و جرمی که این افراد مرتکب شده‌اند را فراموش کرد آن‌ها هشت ماه در کشور آشوب به پا کردند و باعث ریخته شدن خون‌های بی‌گناه بسیاری شدند و موجب دشمن شاد شدن ما گشتند حصر امروز آنها نجابتی است که جمهوری اسلامی نسبت به آن‌ها به خرج داده است.


گودرزی خطاب به فتنه انگیزان گفت: شما که قانون این کشور را قبول ندارید می‌خواهید با کدام قانون شما را محاکمه و به پرونده شما رسیدگی کنیم. رفع حصر برداشته شود حکم شما مساوی اعدام خواهد بود آیا پای این حکم خواهید ماند و آن را قبول می‌کنید؟


وی در خصوص جایگاه کنونی مدافعین حرم نیز اظهار داشت: ما فکر نمی‌کردیم به این زودی در شهادت باز شود اما تحولات عرصه جهانی شرایط را طوری رقم زده است که ما برای مدیریت جهانی تمدن اسلامی دست به کار شویم و امروز نام شهدای مدافع حرم را می‌شود شهدای امت واحده و تمدن اسلامی نیز نامید.


رئیس سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به اینکه مدافعین حرم را می‌شود از زوایای مختلفی مورد بحث قرار داد عنوان کرد: به نظر من این مدافعان را هم از زاویه انقلابی و تمدن اسلامی و هم از زاویه عقلانیت می‌توان مورد بررسی قرار داد. این شهدا شهدای امنیت کشور هستند و اگر کسی عزت و اقتدار ایران را دوست دارد باید بپذیرد که برای حفظ آن لازم است در خارج از مرز‌ها نیز بجنگیم تا در داخل امنیت داشته باشیم چرا که عده‌ای کماکان قصد دارند جنگ‌های نیابتی را در داخل ایران به راه بیندازند و موجبات نفوذ گروهک‌های تروریستی را فراهم سازند.


گودرزی در خصوص مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ نیز خاطرنشان کرد: ما تلاش داشتیم ظرف یک سال و نیم گذشته یک مجموعه پویا و دانشجویی را به راه بیندازیم که مسئولیت آن را  نادعلی از دوستان باسابقه بسیج دانشجویی پذیرفت که الحق به خوبی نیز توانستند از پس کار‌ها و مسئولیت‌های آن بربیایند اما دیگر توفیق همراهی با ایشان را نخواهیم داشت چرا که آقای نادلی در بسیج شهرداری و در سنگر دیگری از بسیج توفیق خدمت رسانی به این مملکت را خواهند داشت و به جای ایشان آقای احسان یاوری این مسئولیت را برعهده خواهند گرفت.


در ادامه این برنامه حاج حسین یکتا در خصوص اتفاقات ۹ دی ۸۸ گفت: اول انقلاب منافقین گول خورده‌ای بودند که بعد‌ها تبدیل به کفار شدند و باعث کشته شدن ۱۷، ۱۸ هزار نفر از جمله شهید بهشتی گشتند. گول خورده‌ها رفتند حرام خور‌ها آمدند جای آن‌ها رانت خوارهای ۳۰ ساله آمدند.


وی ادامه داد: فتنه پیچیده‌تر از قبل شده است و من ۹ دی را تجلی اخلاص و تقوای حضرت آقا می‌دانم همچنین باید ۹ دی را تجلی گوشه چشم اباعبدالله نیز دانست.


یکتا با اشاره به اینکه دشمن همه توانش را برای مقابله با ما در پیش گرفته است تصریح کرد: دشمن سعی دارد همه توانش را در گوساله سامری داعش بدمد تا به هدف خود دست پیدا کند.


حاج حسین یکتا در خصوص مراسم تودیع و معارفه‌ای که امروز با حضور جمعی از مسئولان بسیج صورت پذیرفت نیز گفت: ما معتقدیم نیروی جهادی بازنشست نمی‌شود و ماموریت هیچ موقع تمام نخواهد شد از نظر من دفتر امام عصر (عج) در دانشگاه‌ها دفتر بسیج است و دفا‌تر بسیج باید بوی عطر امام زمان را بدهند.


وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: ما دفتر بسیج را سربازخانه حضرت آقا می‌دانیم به همین خاطر دغدغه تربیت نیروهای مدافع در جبهه حق علیه باطل را با تشکیل لشکر بدریون در سر داریم.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000