دفتر مرکزی

پرینت

نشست ماهانه اعضای شورای مرکزی حوزه برگزار شد

photo 2017-05-27 08-14-53

نشست ماهانه اعضای شورای مرکزی واحد برادران حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه عصر روز چهارشنبه مورخ 96/3/3 همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار گردید. 

در ابتدای این نشست مسئول حوزه با اشاره با سخنی از مقام معظم رهبری رمز موفقیت در آزادسازی خرمشهر را تقوا برشمرد و افزود میتوان با رعایت تقوا در تمامی شئون زندگی و تشکیلات موفق اندیشید و موفق عمل نمود. در ادامه هریک از اعضا نکته نظرات خود را بیان نموده و به بررسی برنامه های اجرا شده و پیش رو پرداختند.

 

نظرات (0) کلیک ها: 94
پرینت

بازدید و سرکشی مسئولین حوزه از پایگاه های بسیج دانشجویی

82463823-71481552

نظر به پایان یافتن ترم تحصیلی جاری به همت معاونت هماهنگ کننده پایگاه ها جمعی از مسئولین حوزه بسیج دانشجویی با حضور در دفاتر پایگاه های بسیج دانشجویی ضمن عرض خداقوت به اعضای محترم پایگاه و بررسی برنامه های انجام شده در طول ترم  با اعضای شورای پایگاه پیرامون بهبود بخشیدن به برنامه ها به بحث و تبادل پرداختند.

 

بازدید از پایگاه شهید مفتح(96/3/1)

 

 بازدید از پایگاه شهید زارعی (96/3/2)

 

بازدید از پایگاه شهید نیکزاد (96/3/3)

نظرات (0) کلیک ها: 73
پرینت

افتخاری دیگر رقم خورد

photo 2017-05-03 00-04-51

حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در حوزه فعالیت های فرهنگی (برنامه های دفاع مقدس،فعالیت های قرآنی و مهدویت و نشریات) و فعالیت های تربیتی_و_آموزشی بعنوان حوزه برتر تقدیر شد.
همایش بزرگ جوانان انقلابی عصر روز دوشنبه ۹۵/۲/۱۲ در مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و آقای گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار گردید.
از جمله برنامه های این همایش معرفی و تقدیر از فعالیت های برتر بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران در حوزه های گوناگون بود .
در این همایش براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط سازمان بسیج دانشجویی از حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در حوزه فعالیت های فرهنگی (برنامه های دفاع مقدس،فعالیت های قرآنی و مهدویت و نشریات) و فعالیت های تربیتی_و_آموزشی (اجرای دوره های تربیتی و تشکیلاتی) بعنوان حوزه برتر و همچنین بعنوان
برترین_اردوی_راهیان_نور_دانشجویی در سال ۹۵ در بین تمامی دانشگاههای تهران مورد تقدیر قرار گرفت.
 روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله کسب این #عناوین_برتر را به تمامی دانشجویان دانشگاه تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون همگان را از خداوند متعال مسئلت مینماید.

نظرات (0) کلیک ها: 91
پرینت

اولین جلسه شورای مرکزی حوزه بسیج دانشجویی در سال جدید

IMG 5986

اولین جلسه شورای مرکزی واحد برادران حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه در عصر روز دوشنبه 95/1/21 برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مسئول حوزه بسیج دانشجویی با اشاره به آیه 170 سوره مبارکه آل عمران و بیانات مقام معظم رهبری پیرامون این آیه ، یادآور شد راه پیشرفت ایران اسلامی، احیاء روحیّه‌ی انقلابی و احیاء روحیّه‌ی مجاهدت است و راه حل مشکلات موجود را روی آوردن به مدیریت جهادی و انقلابی برشمرد.

سپس هریک از اعضا به بیان نظرات خود پیرامون مباحث مطرح شده در ابتدای جلسه پرداختند و سپس هر یک از واحدهای حوزه به تشریح برنامه های خود در ترم جاری پرداختند.

 

نظرات (0) کلیک ها: 153
پرینت

گزارش تصویری نشست شورای عمومی بسیج دانشجویی/اسفند95

photo 2017-02-21 10-08-56

صبح روز پنجشنبه مورخ 95.12.5 نشست شورای عمومی واحد برادران بسیج دانشجویی دانشگاه در محل سالن همایش امام علی (ع) برگزار شد.
در ابتدای این نشست مسئول حوزه بسیج دانشجویی در باب ضرورت کار تشکیلاتی و انقلابی صحبت نمود سپس هر یک از معاونت های حوزه بسیج دانشجویی برنامه های واحد خود را در ترم جاری ارائه نمودند.

در ادامه مدیر اجرایی نشست به تغییرات صورت گرفته در سطح واحدهای حوزه از ابتدای ترم اشاره کرده و مسئولین جدید واحدهای حوزه بسیج دانشجویی معرفی شده و حکم مسئولیت خود را دریافت نمودند و سپس مسئولین جدید واحدها  هر یک نکته نظرات خود را بیان کردند.

از دیگر برنامه های این نشست تشریح و تبیین و سازماندهی برنامه ی تشییع و تدفین شهدای گمنام بود.

نظرات (0) کلیک ها: 235
پرینت

جلسه ماهانه شورای مرکزی حوزه بسیج دانشجویی برگزار گردید/اسفند 95

تصویر مرتبط

شامگاه چهارشنبه 95/12/4 جلسه ماهانه شورای مرکزی حوزه بسیج دانشجویی برگزار گردید. 

در ابتدای این جلسه دستور جلسه به شرح ذیل اعلام گشت:

1.بحث و تبادل نظر جهت برنامه های هریک از واحدها در ترم جاری

2.بحث و تبادل نظر پیرامون برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام و نیز تشکیل کمیته های مربوطه

3. معرفی مسئولین جدید واحدهای جذب و سازماندهی،علمی و سلامت،تحلیل و بررسی ،هیئت و مراسمات و تربیت و آموزش 

4.بحث و تبادل نظر پیرامون برگزاری نشست شورای عمومی بسیج دانشجویی

لازم بذکر است در ابتدای این جلسه مسئول حوزه نکاتی پیرامون اهم فعالیت های بسیج دانشجویی اعم از برنامه های دانشگاهی و فرا دانشگاهی بیان نمود و سپس هر یک از واحدهای حوزه به تشریح برنامه های واحد مربوطه پرداختند.

نظرات (0) کلیک ها: 109

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000