دفتر مرکزی

پرینت

جلسه ماهانه شورای مرکزی حوزه برگزار گردید

5

اولین جلسه شورای مرکزی حوزه بسیج دانشجویی در سال تحصیلی جدید عصر روز دوشنبه مورخ 96/7/17 با حضور مسئولین واحدها و کانون های حوزه و همچنین مسئولین پابگاه های بسیج دانشجویی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ابتدا مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه به تبیین راهبردها در سال تحصیلی پیش رو پرداخت و سپس هریک از مسئولین واحدها به ارائه برنامه واحد مربوطه در ترم جاری پرداختند.

نظرات (0) کلیک ها: 32
پرینت

رحیم‌پور در نشست مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی: حقارت را در چشمان و گردن‌های کج نمایندگان دیدیم

رحیم پور
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی  در دومین نشست سالانه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور که در مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در حال برگزاری است با اشاره به اقدام اخیر نمایندگان در مراسم تحلیف رئیس جمهور در مجلس که با حضور موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار شد گفت: نوع افراطی احساس حقارت و ذلت، جاسوسی و خیانت است اما نوع رایج تر و رقیق تر آن سلفی گرفتن نمایندگان مجلس بود؛ به گونه ای که با این اقدام به آدم احساس تهوع دست می دهد.
پرینت

کادرسازی و مطالبه‌گری دو وظیفه مهم بسیج دانشجویی است

گودرزی

داوود گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی صبح امروز در دومین نشست سالانه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی درباره وظایف دانشجویان بسیجی در کار تشکیلاتی و مواجه با مسائل روز جامعه، اظهار داشت: مقام معظم رهبری عنوان می‌کنند که از پیروزی انقلاب تاکنون می‌بایست پنج مرحله را طی می‌کردیم اما از این پنج مرحله یعنی انقلاب اسلامی، تشکیل نظام اسلامی، دولت اسلامی، کشور اسلامی و دنیای اسلامی؛ دو مرحله ابتدایی را سپری و اکنون در مرحله سوم توقف کردیم؛ لذا برای عبور از مرحله سوم و رسیدن به مرحله آخر نیاز به کادرسازی برای انقلاب داریم.
پرینت

نشست سالانه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی

photo 2017-08-10 12-10-04

نادری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله و دبیر آموزش دومین نشست سالانه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به آغاز دومین نشست سالانه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی از 14 مرداد ماه در تهران گفت: این نشست در سه محور گفتمان انقلاب اسلامی و تبیین جایگاه تمدن نوین اسلامی، اصول رشد و کادر سازی و روش های تربیتی و مهارتی در بسیج دانشجویی و بررسی تخصصی مسائل نظام سلامت شامل ساختار نظام سلامت، ترسیم وضع وجود و وضعیت مطلوب نظام سلامت و مطالبه گری تخصصی در حیطه نظام سلامت در قالب همایش، سخنرانی و گعده برگزار می شود.

وی با بیان اینکه همزمان با برگزاری این نشست مسائل دیگری همچون اصول کار رسانه ای و شیوه های تعامل با دیگر تشکل ها مطرح می شوند، افزود: در این نشست آیت الله عبدالکریم فرحانی عضو مجلس خبرگان رهبری با موضوع رسالت تشیع در عصر انتظار، حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با موضوع تبیین جایگاه تمدن نوین اسلامی و کامران باقری لنکرانی با موضوع اهمیت نظام سلامت  سخنرانی می کنند.

لازم به ذکر است این دوره با هدف ایجاد جامعه علوم پزشکی مهدوی و نقش آفرینی دانشجویان علوم پزشکی جهت تسهیل امر فرج"  از 14 تا 20 مرداد برگزار می شود.

نظرات (0) کلیک ها: 132
پرینت

نشست ماهانه اعضای شورای مرکزی حوزه برگزار شد

photo 2017-05-27 08-14-53

نشست ماهانه اعضای شورای مرکزی واحد برادران حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه عصر روز چهارشنبه مورخ 96/3/3 همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار گردید. 

در ابتدای این نشست مسئول حوزه با اشاره با سخنی از مقام معظم رهبری رمز موفقیت در آزادسازی خرمشهر را تقوا برشمرد و افزود میتوان با رعایت تقوا در تمامی شئون زندگی و تشکیلات موفق اندیشید و موفق عمل نمود. در ادامه هریک از اعضا نکته نظرات خود را بیان نموده و به بررسی برنامه های اجرا شده و پیش رو پرداختند.

 

نظرات (0) کلیک ها: 247
پرینت

بازدید و سرکشی مسئولین حوزه از پایگاه های بسیج دانشجویی

82463823-71481552

نظر به پایان یافتن ترم تحصیلی جاری به همت معاونت هماهنگ کننده پایگاه ها جمعی از مسئولین حوزه بسیج دانشجویی با حضور در دفاتر پایگاه های بسیج دانشجویی ضمن عرض خداقوت به اعضای محترم پایگاه و بررسی برنامه های انجام شده در طول ترم  با اعضای شورای پایگاه پیرامون بهبود بخشیدن به برنامه ها به بحث و تبادل پرداختند.

 

بازدید از پایگاه شهید مفتح(96/3/1)

 

 بازدید از پایگاه شهید زارعی (96/3/2)

 

بازدید از پایگاه شهید نیکزاد (96/3/3)

نظرات (0) کلیک ها: 201

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000