دفتر مرکزی

پرینت

برپایی نمایشگاه فعالیت های بسیج دانشجویی

photo 2017-12-01 22-01-56

بمناسبت هفته بسیج گزارش عملکرد یکساله بسیج دانشجویی در همه ی زمینه ها در قالب نمایشگاه عکس در همکف بیمارستان بقیه الله،همکف ساختمان پردیس دانشکده ها و همکف ساختمان اداری دانشگاه به مدت یک هفته به نمایش در آمد.


نظرات (0) کلیک ها: 24
پرینت

انتصاب

IMG21011795

طی احکامی از سوی مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه،مسئولین جدید واحدها و پایگاه های بسیج دانشجویی منصوب شدند. بدین ترتیب برادر ناصر رفیع زاده بعنوان مسئول پایگاه مجتمع ولایت و  برادر علیرضا مانیان بعنوان مسئول پایگاه شهید مفتح  منصوب گشتند.

همچنین در احکامی جداگانه از سوی مسئول حوزه بسیج دانشجویی برادر رسول شاکری بعنوان معاونت فرهنگی حوزه ، برادر محسن شهریور بعنوان معاونت تربیت و تعالی حوزه ، برادر محمدحسین اسکندری بعنوان معاونت روابط عمومی و امور دفتر مرکزی حوزه ، برادر فرید نجد صفاتی بعنوان معاونت تشکیلات و امور واحدهای حوزه ،برادر سعید اصلی بعنوان معاونت پشتیبانی حوزه و برادر میرعلی سیداشرفی بعنوان مسئول کانون عتبات حوزه بسیج دانشجویی منصوب گشتند.

در هریک ازین احکام آمده است :

امید است با اتکال به ایزد متعال و با بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود در انجام وظایف محوله کوشا باشید.
ضروری است با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر ، توکل و تلاش در انجام امور محوله و بکارگیری نیروهای کاردان ، متعهد و کارآمد و با سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه ی تمام امکانات و منابع در اختیار به همراه برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که بعهده گرفته اید مجدانه کوشش نمایید.

لازم بذکر است معارفه هر یک از این مسئولین در نشست شورای عمومی مورخ چهارم آبان ماه صورت پذیرفت.

نظرات (0) کلیک ها: 144
پرینت

گزارش تصویری نشست شورای عمومی/آبان 96

photo 2017-10-27 02-43-16

نشست شورای عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله برگزار گردید .

این نشست در روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۸/۴ با حضور حداکثری اعضای شورای مرکزی حوزه بسیج و همچنین شورای پایگاه های بسیج دانشجویی در محل مجتمع فرهنگی سیزده آبان ( لانه جاسوسی سابق ) برگزار گردید .

 دکتر رئیس زاده (رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ) که بعنوان سخنران در این برنامه سخنرانی میکرد در تبیین سبک زندگی دانشجوی مومن انقلابی داشتن زندگی جهادی را مولفه اصلی تحقق این مهم دانست و افزود زندگی ای جهادی است که با جهد و کوشش همراه بوده و همچنین در راستای مقابله با دشمن باشد .

 سپس مسئولین جدید واحدها و پایگاه های بسیج دانشجویی معرفی شدند و در ادامه هر یک از واحدهای حوزه بسیج دانشجویی به تشریح برنامه های خود در ترم جاری پرداختند.

نظرات (0) کلیک ها: 81
پرینت

جلسه ماهانه شورای مرکزی حوزه برگزار گردید

5

اولین جلسه شورای مرکزی حوزه بسیج دانشجویی در سال تحصیلی جدید عصر روز دوشنبه مورخ 96/7/17 با حضور مسئولین واحدها و کانون های حوزه و همچنین مسئولین پابگاه های بسیج دانشجویی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ابتدا مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه به تبیین راهبردها در سال تحصیلی پیش رو پرداخت و سپس هریک از مسئولین واحدها به ارائه برنامه واحد مربوطه در ترم جاری پرداختند.

نظرات (0) کلیک ها: 132
پرینت

رحیم‌پور در نشست مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی: حقارت را در چشمان و گردن‌های کج نمایندگان دیدیم

رحیم پور
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی  در دومین نشست سالانه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور که در مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در حال برگزاری است با اشاره به اقدام اخیر نمایندگان در مراسم تحلیف رئیس جمهور در مجلس که با حضور موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار شد گفت: نوع افراطی احساس حقارت و ذلت، جاسوسی و خیانت است اما نوع رایج تر و رقیق تر آن سلفی گرفتن نمایندگان مجلس بود؛ به گونه ای که با این اقدام به آدم احساس تهوع دست می دهد.
ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 154
پرینت

کادرسازی و مطالبه‌گری دو وظیفه مهم بسیج دانشجویی است

گودرزی

داوود گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی صبح امروز در دومین نشست سالانه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی درباره وظایف دانشجویان بسیجی در کار تشکیلاتی و مواجه با مسائل روز جامعه، اظهار داشت: مقام معظم رهبری عنوان می‌کنند که از پیروزی انقلاب تاکنون می‌بایست پنج مرحله را طی می‌کردیم اما از این پنج مرحله یعنی انقلاب اسلامی، تشکیل نظام اسلامی، دولت اسلامی، کشور اسلامی و دنیای اسلامی؛ دو مرحله ابتدایی را سپری و اکنون در مرحله سوم توقف کردیم؛ لذا برای عبور از مرحله سوم و رسیدن به مرحله آخر نیاز به کادرسازی برای انقلاب داریم.
ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 148

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000