پرینت

پایگاه ولایت:جشن میلاد امام علی (ع)

5

مراسم جشن بزرگ میلاد امام علی (ع) در روز دوشنبه 6 خرداد 1392 در فضای باز مجتمع آموزشی ولایت با محوریت بسیج دانشجویی مجتمع ولایت برگزار شد.

در این مراسم باشکوه که با حضور جمع زیادی از دانشجویان علوم پزشکی بقیه الله برگزار شد، حجه الاسلام والمسلمین مقدسی نماینده ولی فقیه در دانشگاه و حاج اقا نیکی معاونت محترم فرهنگی دانشجویی دانشگاه و جمعی از اساتید محترم و پرسنل دانشگاه نیز حضور داشتند.

ابتدا این مراسم با قرائت قرآن توسط قاری ممتاز کشور -ابوالفضل خلیلی- آغاز و سپس با اجرای زیبا و دلنشین آقای احمدی، مجری توانمند صدا و سیما جمهوری اسلام ایران ادامه یافت.

در ادامه حاج آقا مقدسی به مدت چند دقیقه در خصوص میلاد حضرت و همچنین مسایل روز مربوط به انتخابات ریاست جمهوری به ایراد سخن پرداختند و پس از آن گروه تواشیح دانشگاه دو همخوانی زیبا در مدح امام علی (ع) را ارائه دادند که با استقبال حضار همراه شد. در ادامه گروه تئاتر دانشگاه با اجرای تئاتری کمدی به جذابیت جشن افزودند.

در پایان این جشن که در نوع خود بی نظیر بود به تعدادی از حضار به قید قرعه جوایزی اهدا شد

1

 

2

3

4

6

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000