پرینت

هفته دفاع مقدس 94/بازدید از نمایشگاه معبری به سوی آسمان

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

thumb 364802

بوستان یاس به مناسبت هفته دفاع مقدس میزبان نمایشگاه یاد یاران و برنامه معبری به سوی آسمان بود.

به همین مناسبت به همت کانون نشر ارزشهای دفاع مقدس بسیج دانشجویی،جمعی از دانشجویان از خوابگاههای مختلف به بازدید از آن پرداختند.

در همین زمینه مهدی حسنی مسئول  کانون نشر ارزشهای دفاع مقدس بسیج دانشجویی  گفت: در بوستان یاس به همت بسیجیان ناحیه کربلا، دانشگاه افسری امام حسین(ع) و شهرداری منطقه 4 با اجرای برنامه ای تحت عنوان معبری به آسمان محلی را برای یادآوری حماسه های رزمندگان مناطق عملیاتی غرب کشور ایجاد گردید که توانستیم شرایطی را فراهم کنیم تا جمعی از دانشجویان بتوانند از آن بازدید کنند.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: در زمان جنگ گروهک های منافق ، بسیجیان و پاسداران ما را به شهادت می رساندند و هدف آنها جلوگیری از پیش رفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که به لطف خداوند این اتفاق رخ نداد و از برکت خون شهدا نظام جمهوری اسلامی ایران با سرعت و قدرت راه شهدا را ادامه می دهد و در واقع این نمایشگاه کمک می کرد تا مردم از نزدیک لحظاتی که در رزمندگان در عملیات های غرب کشور حضور داشتند را تجربه کنند.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000