پرینت

دکتر متولیان درمراسم بدرقه راهیان نور دانشجویی :

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

با شهیدان در راستای رسالت دانشجویی خود عهد ببندید


گروه خبر:محسن خسروجردی/ دکتر ابراهیم متولیان معاون هماهنگ کننده دانشگاه که در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانشجویی دانشگاه سخن می گفت ابراز داشت: تفاوتی بین زائران راهیان نور و زائران کربلای معلی نمی بینم چرا که در مناطق عملیاتی ما بچه هایی جانشان را تقدیم کرده و آرمیده اند که در مسیر کربلا و امام حسین (ع)گام برداشتند.

 دکتر متولیان گفت :شما برادران و خواهران که توفیق حضور در این کاروان را یافته اید بدانید که از لحظه حرکت شهدا لحظه به لحظه با شما همراه هستند .

دکتر ادامه داد : در مناطق عملیاتی ما هنوز هم پیکرهای مقدسی وجود دارد که پدر و مادران آنها منتظر یافتن خبری یا نشانه ای از آنها هستند و آن بچه ها تبلور غیرت و شهامت این ملت بودند و مدیریت خالصانه بسیجی آنها بود که جنگ را اداره کرد و کشور امروزه نیازمند همان روحیه برای غلبه بر مشکلات است .

 

دکتر متولیان همچنین گفت: باید بدانیم امروزه دشمن دنبال استحاله ارزشهای آن دوران مقدس است و جوانان باید هوشیار باشند که رسالت امروزه بسیار سنگین تر است و شما دانشجویان باید با شهیدان عهد ببندید که رسالت دانشجویی خویش را به نحو احسن انجام داده و در بهداشت و درمان کشور به عنوان پزشک یا پرستار یا هر تخصص دیگری موفق و سربلند باشید.

 

لازم بذکر است کاروان راهیان نور دانشجویی امسال به همت حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه و همکاری معاونتین فرهنگی دانشجویی و پشتیبانی به استعداد 120 دانشجو از مورخ 20 الی 24 اسفندماه در استان خوزستان برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000