اخبار کانون دفاع مقدس

پرینت

گزارش تصویری بیستمین اردوی راهیان نور-اسفند96

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

IMG 1197

نوزدهمین دوره اردوی راهیان نور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) به همت کانون دفاع مقدس بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در اسفندماه 1396 و با شعار " ما توانستیم " برگزار گردید. کاروان فوق شامل 130 نفر از دانشجویان رشته های مختلف دانشگاه، حرکت خود را از ساعت 14 ظهر روز سه شنبه 1396/12/15 از جوار قبور شهدای گمنام دانشگاه آغاز کرد و دانشجویان طی 4 روز استقرار در استان خوزستان از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید نمودند. این کاروان صبح روز یکشنبه 1396/12/20 به تهران برگشت.

پرینت

قرار عاشقی / دیدار با خانواده شهید

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

uy

شامگاه روز پنجشنبه مورخ 96/12/10 همزمان با شب وفات حضرت ام البنین و روز تکریم مادران و همسران شهدا ، جمعی از دانشجویان به همت پایگاه بسیج دانشجویی شهید نیکزاد به دیدار خانواده شهید مدافع حرم اکبر شهریاری رفتند .

نظرات (0) کلیک ها: 7
پرینت

گزارش تصویری اولین سالگرد تشییع و تدفین شهدای گمنام دانشگاه

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

AMAR9208

مراسم اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام در سالن همایش های صدرا با حضور گسترده دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و جمعی از کارکنان دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر جلالی، رئیس دانشگاه بقیه الله (عج) گفت: یکسال از تدفین این دو شهید گمنام بزرگوار می گذرد و حضور این شهدا در دانشگاه مایه ی نور و رحمت است. امروز می بینید که هر موسسه ی علمی و دانشگاهی آرزوی مقبره ی حداقل یک شهید را در مجموعه خود دارد. ان شا الله حضور شهدای عزیز در مجموعه ی علوم پزشکی بقیه الله باعث ارتقای معنویت ما بشود.

پرینت

اولین سالگرد تشییع و تدفین شهدای گمنام دانشگاه

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

photo ۲۰۱۸-۰۲-۲۷ ۰۷-۴۳-۳۹

اولین سالگرد تشییع و تدفین شهدای گمنام دانشگاه در روز چهارشنبه مورخ 9 اسفند ماه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین بی آزار تهرانی برگزار میگردد.

از عموم دانشجویان ، اساتید و کارمندان جهت حضور در این مراسم معنوی و تجدید بیعت با شهدای گمنام دانشگاه دعوت بعمل می آید.

نظرات (0) کلیک ها: 51
پرینت

آغاز ثبت نام بیستمین اردوی راهیان نور دانشجویی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار کانون دفاع مقدس

photo ۲۰۱۸-۰۲-۰۴ ۲۳-۳۱-۱۷ - Copy

هر سال آخر اسفند که می شود جرقه ای در ذهن ها و شعله ای لطیف و لذت بخش در دل ها روشن می شود چرا که در کنار بوی عید و سبزه ی آن، بوی خوش خاک های شلمچه در مشام ها می پیچد و گرمای آرامش بخش آفتاب درخشان طلائیه در یادهای مسافران راهیان تداعی می گردد.
تقویم را هم که نگاه کنیم می بینیم کم کم مسافران باید کوله بارشان را ببندند چرا که دعوتنامه های شهدا به زودی می رسند و ما را به شستن آلودگی های روحمان در امواج لرزان اروند خواهند خواند… .

اکنون دعوتنامه شهدا رسیده است ...

بیستمین اردو ی راهیان نور دانشجویی که به همت کانون دفاع مقدس بسیج دانشجویی دانشگاه از تاریخ 15 الی 19 اسفندماه برگزار خواهد شد و دانشجویان از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند نمود.

علاقمندان جهت ثبت نام می توانند از تاریخ 96/11/23 الی 96/12/2  با حضور در ایستگاه ثبت نام مستقر در ساختمان دانشکده ها اقدام نمایند.

نظرات (0) کلیک ها: 52

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000