اخبار و برنامه های کانون قرآن و عترت

پرینت

گزارش تصویری جشن بزرگ دانشجویی مهدویت

AMAR4591

اولین مراسم جشن دانشجویی نیمه شعبان و آیین اختتامیه دومین جشنواره دانشجویی #گنبد_فیروزه در دهه مهدویت ( اردیبهشت ماه 96 ) به همت کانون قرآن و عترن بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) با حضور گسترده دانشجویان،اساتید و جمعی از مسئولین دانشگاه برگزار شد.


در این مراسم که در فضای باز مجتمع ولایت برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین قرائتی به سخنرانی پرداخت . اجرای گروه موسیقی ملی مذهبی، تئاتر طنز و تقدیر از نفرات برگزیده بخش های 23 گانه مسابقات نخستین و دومین جشنواره دانشجویی #گنبد_فیروزه از دیگر برنامه های این جشن بیادماندنی بود.

در پایان به چهارده تن از دانشجویان به قید قرعه کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس تعلق گرفت.

در ادامه گزارش تصویری این ویژه برنامه تقدیم میگردد.

نظرات (0) کلیک ها: 501
پرینت

برگزاری جشن بزرگ مهدویت و آیین اختتامیه جشنواره گنبد فیروزه

photo 2017-05-13 08-35-43

جشن بزرگ و مفرح دانشجویی مهدویت و آیین اختتامیه دومین جشنواره گنبد فیروزه شامگاه روز دوشنبه 96/2/25 بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در فضای باز مجتمع آموزشی ولایت برگزار میگردد.از جمله برنامه های این گردهمایی سخنرانی ،اجرای گروههای هنری،تقدیر از برگزیدگان بخش مسابقات جشنواره گنبد فبروزه و قرعه کشی سفر زیارتی میباشد.

لازم بذکر است در انتها از حاضرین پذیرایی ویژه و شام صورت خواهد پذیرفت .

همچنین سرویس ایاب و ذهاب از تمامی خوابگاه ها هاهنگ گردیده است.

نظرات (0) کلیک ها: 454
پرینت

اطلاعیه شماره 3 دبیرخانه دومین جشنواره گنبد فیروزه(جزئیات مسابقات جشنواره)

photo 2017-05-03 01-10-28

قابل توجه دوستان عزیز شرکت کننده در بخش مسابقات ؛ منابع سه رشته حفظ و مفاهیم،حفظ دعای عهد و اسلاید  بر روی کانال تلگرامی جشنواره به نشانی@gonbad_firooze1437 قابل دریافت خواهد بود.


شرکت کنندگان بخش نقد کتاب می بایست از کتابفروشی های مجاز نسبت به تهیه کتاب #رویای_نیمه_شب اقدام نموده و فایل نقد خود را به ربات جشنواره و دفاتر بسیج دانشجویی تحویل نمایند.

متقاضیان شرکت در بخش اسلاید نیز می بایست مطابق منبع و سرفصل های کتاب معرفی شده نسبت به تهیه اسلاید اقدام نماید.دبیرخانه جشنواره پس از رتبه بندی اولیه به میزان یک سوم ثبت نام کنندگان رشته ؛ نفراتی را جهت ارائه حضوری اسلاید ها فراخوان می نماید و به هر نفر در مرحله نهایی مدت 15دقیقه برای ارائه مطالب فرصت داده خواهد شد.شرکت کنندگان می توانند برای شرکت در مرحله نهایی در اسلاید های خود تغییرات مد نظر را انجام دهند.

نظرات (0) کلیک ها: 418
پرینت

اطلاعیه شماره دو دبیرخانه دومین جشنواره گنبد فیروزه (تقویم اجرایی جشنواره)

دبیرخانه دومین جشنواره دانشجویی گنبد فیروزه با انتشار اطلاعیه ای تقویم اجرایی و زمانبندی جشنواره را اعلام نمود. لازم بذکر است جشنواره گنبد فیروزه جشنواره ای است دانشجویی که در دهه مهدویت با هدف آشنایی دانشجویان با موضوعات جدید مرتبط با انتظار و عصر ظهور، تبلیغ و تسهیل(فهم)مفاهیم مربوط به سبک زندگی مهدوی  و اسلامی ، آشنایی دانشجویان با مفاهیم تمدنسازی اسلامی، تولید رقابتی آثار ادبی،فرهنگی-هنری در حوزه های مرتبط با جشنواره و استعدادیابی از میان دانشجویان برای فعالیت های در حوزه های مختلف فرهنگی،  به همت کمیته ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار بسیج دانشجویی دانشگاه برای دومین سال متوالی اجرا خواهد شد.

photo 2017-05-03 00-21-58

 

نظرات (0) کلیک ها: 442
پرینت

اطلاعیه شماره یک دبیرخانه دومین جشنواره دانشجویی گنبدفیروزه

photo 2017-05-03 01-10-28

با تقدیم سلام و احترام بدینوسیله به اطلاع همه دانشجویان عزیز می رساند جهت ثبت نام در بخش مسابقات دومین جشنواره دانشجویی گنبد فیروزه و ارسال آثار تولیدی خود در رشته های ثبت نامی از هم اکنون می توانند از طریق آدرس @g_f96bot ثبت نام خود را انجام دهند.
قابل توجه علاقه مندان به شرکت در بخش ورزشی جشنواره: الزامی است تا تاریخ جمعه 96/2/8 نسبت به ثبت نام از طریق ربات جشنواره اقدام نمایند.

جهت ثبت نام در رشته تیمی کبدی :

1. یک نفر به عنوان سرپرست از طریق ربات اقدام به ثبت نام می نماید .
2.اسامی شش نفر از اعضای تیم را وارد می نماید.
3.از طریق دکمه ارسال آثار فایل ورد یا pdf اطلاعات شناسنامه ای کامل و اطلاعات تماس(نام و نام خانوادگی،ش ش،کد ملی،نام پدر،ت ت،شماره دانشجویی و شماره همراه) همه هفت نفر اعضا تیم را به دبیرخانه ارسال می نماید.
4. در صورت انجام ندادن هر کدام از مراحل فوق ثبت نام تیم ناقص تلقی شده و به معنی انصراف از جشنواره می باشد.
5.ثبت نام در سایر رشته های بخش ورزشی به صورت انفرادی بوده و ثبت نام از طریق دکمه " ثبت نام در بخش های جشنواره" موجود در ربات جشنواره کفایت می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال جشنواره بپیوندید. 


@gonbad_firooze1437

نظرات (0) کلیک ها: 421
پرینت

بزرگترین جشنواره دانشجویی در حوزه مهدویت

photo 2017-05-03 00-21-45

کمیته ترویج فرهنگ مهدویت حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله از همه شما دانشجویان برای رقم زدن فصلی دیگر از کتاب قطور انتظار دعوت می نماید:


 دومین جشنواره دانشجویی گنبد فیروزه


یادبود سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال با شعار محوری #دانشجوی_بصیر_منتظر

امسال برای دعوت از پدر مهربان خود تدارک ها دیده ایم:

کارگاه ها
نمایشگاه ها
مسابقات
اردوها
جشن ها و مراسمات
پویش

9 الی 22 اردیبهشت ماه 1396
دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)

 

نظرات (0) کلیک ها: 457
پرینت

آغاز به کار دبیرخانه دومین جشنواره دانشجویی گنبد فیروزه

05emamzaman

دومین جلسه شورای سیاستگذاری دومین جشنواره دانشجویی گنبد فیروزه در روز شانزدهم فروردین ماه برگزار گردید. دراین جلسه پیرامون بخشهای مختلف جشنواره و نیزچگونگی سازوکارهای اجرای برنامه ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در ادامه جلسه برادر "رسول شاکری" بعنوان دبیر دومین جشنواره دانشجویی  گنبد فیروزه انتخاب گردید. 

جشنواره گنبد فیروزه جشنواره ای است دانشجویی که در دهه مهدویت با هدف آشنایی دانشجویان با موضوعات جدید مرتبط با انتظار و عصر ظهور، تبلیغ و تسهیل(فهم)مفاهیم مربوط به سبک زندگی مهدوی  و اسلامی ، آشنایی دانشجویان با مفاهیم تمدنسازی اسلامی، تولید رقابتی آثار ادبی،فرهنگی-هنری در حوزه های مرتبط با جشنواره و استعدادیابی از میان دانشجویان برای فعالیت های در حوزه های مختلف فرهنگی،  به همت کمیته ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار بسیج دانشجویی دانشگاه برای دومین سال متوالی اجرا خواهد شد.

نظرات (0) کلیک ها: 509
پرینت

معنای «لیلة الرغائب»/ اعمال مستحبی اولین شب جمعه ماه رجب

fu8966

اولین شب جمعه ماه رجب که ماه ریزش رحمت الهی است، «لیلة الرغائب» خوانده می‌شود، «رغائب» جمع رغیبه به معنای پاداش‌های بسیار ارجمند و سَمین و گران‌سنگ است،‌ البته به معنای چیزی که مورد رغبت و میل و به معنای عطا و بخشش فراوان از آن یاد می‌شود. اعمال این شب در ادامه مطلب

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 503
پرینت

اولین جشنواره قرآنی تسنیم در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد

download

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ مدیر مرکز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی، در خصوص زمانبندی این رویداد قرآنی اعلام داشت که جشنواره قرآنی تسنیم با محوریت حفظ و مفاهیم سی موضوع از آیات قرآن کریم طی روزهای یکم تا پانزدهم بهمن ماه در پایگاهها و دفاتر حوزه های بسیج سراسر دانشگاههای کشور برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 715

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000