پرینت

آئین گرامی داشت تکریم و توجیه دانشجویان جدید الورود+تصاویر

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

IMG 5037

به گزارش روابط عمومی  دانشگاه همزمان با آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس آئین گرامی داشت تکریم و توجیه دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) برگزار گردید.

 

دکتر اصلانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)  با تبریک به دانشجویان قبول شده در این مجموعه که منتسب به حضرت بقیه الله (عج) می باشد ،با معرفی کلی دانشگاه گفت:  این دانشگاه در سال 1372 شکل گرفت و نزدیک به 22 سال از حیات آن می گذرد دانشگاه جوانی داریم که به یمن و برکت شهدا که عقبه این دانشگاه هستند موفقیت هایی کسب نموده است وی با معرفی دانشکده ها،مراکز درمانی و پژوهشگاه و مراکز تحقیقاتی عنوان نمود علاوه بر موفقیت های بدست آمده نقص هایی نیز وجود دارد که باید با روحیه نقد پذیر به رفع آنها بپردازیم . این استاد دانشگاه در ادامه افزود بایدفرهنگ نقد پذیری و روحیه مطالبه گری در دانشجویان و مراکز علمی ما نهادینه گردد . وی گفت : جوانی همراه با انرژی فراوان است و استفاده صحیح از این موهبت الهی شروطی دارد ، شرط اول آنکه معتقد باشیم می توانیم ، شرط دوم شناخت از خود و یافتن استعداد های درونی خویش است ،شرط سوم نیز تلاش و پشتکار همراه با برنامه ریزی و عمل به برنامه است ، وی افزود نباید فراموش کنیم آن چیزی که امید و توان ایجاد می کند و انرژی می دهد و تعالی می بخشد یاد خداوند متعال است .

برای اجرای برنامه های خود در زندگی توکل به خداوند نمائید زیرا یاد خدا آرامش بخش است . 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000