پرینت

بسیج جهان اسلام با مدل انقلاب اسلامی شکل گرفته است

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

بسیج جهان اسلام با مدل انقلاب اسلامی شکل گرفته است

سردار سرلشکر "محمدعلی جعفری" فرمانده کل سپاه، در اولین اجلاسیه سراسری شجره طیبه صالحین که با حضور جمعی از علما، روحانیون، ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها با عنوان اساتید شجره طیبه صالحین بسیج برگزار شد، گفت: روحانیت برای ارائه سبک زندگی انقلاب اسلامی باید تن به آب و آتش بزند.

وی خاطرنشان کرد: مجاهدت برای تشکیل بسیج جهان اسلام با الگوی انقلاب اسلامی نیازمند حضور و تلاش بی شائبه روحانیت برای استقرار و تعمیق معنویت در بین آحاد جوامع اسلامی و بشریت است.

سردار جعفری درخصوص نقش سپاه در این زمینه تصریح کرد: سپاه به‌عنوان اصلی‌ترین پاسدار انقلاب و دستاوردهای آن برای تحقق این رسالت خطیر با تمام توان در این عرصه وارد شده و زمینه را برای اجرای نظام تربیتی صالحین به عنوان اصلی ترین ماموریت فراهم آورده است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به تقسیم‌بندی مقام معظم رهبری از مراحل انقلاب اسلامی اظهارکرد: شجره طیبه صالحین به‌عنوان محوری‌ترین فعالیت بسیج، زیرساخت تربیتی انسان‌ها برای عبور از مرحله سوم انقلاب اسلامی یعنی" اسلامی کردن دستگاه‌های نظام و انقلاب اسلامی" است که این مهم بدون حمایت روحانیت انقلابی ابتر خواهد ماند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000