پرینت

گزارش تصویری و جامع طرح کاظم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

IMG 4982

سومین دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم (کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) به همت بسیج دانشجویی دانشگاه با حضور فرمانده دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاه ویژه دانشجویان رسما از هفتم شهریورماه آغاز شد.

دکتر جلالی،فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در آیین افتتاحیه این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا مخصوصا شهدای مدافع حرم و تهنیت ایام عرفه و عید قربان بحث خود را با چند پرسش پیرامون دانشگاه طراز انقلاب اسلامی آغاز و به بررسی ضرورت و الزامات این مهم پرداختند.همچنین به اهمیت دانشگاه در گام برداشتن در مسیر تحقق دولت اسلامی پرداختند و از دانشگاه طراز اسلامی به عنوان الگودهنده و راهنمای دولت اسلامی یاد کردند.در ادامه معیارهای دانشگاه طراز اسلامی را با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در چند بعد دنبال کردند:

۱-اسلامی بودن دانشگاه و اولویت تعلیم و تربیت بر آموزش و قدسیت بخشیدن به علم با بهره از "العلم نور" در کلام رهبری و شرح این موضوع.

۲-تولید علم به عنوان یک ارزش حقیقی و توضیح این موضوع در کلام و منویات رهبری.

۳-تربیت،آموزش و یادگیری و دست یابی به استاد و دانشجوی تراز در همه ابعاد شخصیتی.

در پایان ایشان اصلی ترین هدف از تاسیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله را ایجاد الگو در همه ابعاد دانشجویی،استاد و .... برشمردند و با تقدیر از تلاشهای صورت گرفته از جمله طرح تربیتی معرفتی کاظم این مهم را در آینده نزدیک دست یافتنی دانستند.


در حاشیه مراسم افتتاحیه ، تابلوی اهدایی آستان قدس رضوی به بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، تقدیم دکتر جلالی گردید ، همچنین از نفرات برتر درسی رشته ورودی های مختلف با حضور تقدیر بعمل آمد .


لازم بذکر است سومین دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم(کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) به همت بسیج دانشجویی دانشگاه ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله از ۷ شهریور ماه ماه در تهران آغاز میشود در این نشست در سه محور تبیین جایگاه دانشگاه آرمانی در تراز مهدویت ، اصول رشد و کادر سازی و روش های تربیتی و مهارتی در بسیج دانشجویی و بررسی و تحلیل مسائل سیاست داخلی در قالب همایش، سخنرانی و گعده برگزار می شود.


گفتنی است در این نشست دکتر کدخدایی عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان با موضوع جایگاه شورای نگهبان در جمهوری اسلامی ،حجت الاسلام والمسلمین دکتر صالح نیا امام جمعه غرب تهران با موضوع دانشگاه آرمانی در تراز مهدویت ، سردار فتحیان رئیس موسسه بهداری رزمی با موضوع بهداری دفاع مقدس و طب رزم، دکتر گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان سخنرانی می کنند.


لازم به ذکر است این دوره با هدف ایجاد جامعه علوم پزشکی مهدوی و نقش آفرینی دانشجویان علوم پزشکی جهت تسهیل امر فرج" از ۷ تا ۱۲ شهریور ماه در تهران و مشهد برگزار می شود.

 

جهت دیدن گزارش تصویری کلیک نمایید:

 

 

تصویری مراسم افتتاحیه 

گزارش تصویری روز اول 

گزارش تصویری روز دوم 

گزارش تصویری روز سوم 

گزارش تصویری روز چهارم 

گزارش تصویری روز پنجم 

گزارش تصویری روز ششم 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000