اخبار معاونت

پرینت

همایش علمی دانشگاه تراز انقلاب اسلامی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

photo 2017-12-15 12-04-28

همایش دانشگاه در تراز انقلاب اسلامی از صبح امروز (پنجشنبه، 23 آذر) در سالن همایش های صدرا با سخنرانی فرمانده کل سپاه پاسداران، سرلشکر عزیز جعفری و حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی آغاز شد.

پرینت

کدخدایی،سخنگوی شورای نگهبان در طرح کاظم : اشتباه از جایی شروع می‌شود که می‌گویند نمی‌خواهیم مردم را به بهشت ببریم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

IMG 6092

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجوکدخدایی سخنگوی شورای نگهبان امروز در سومین دوره طرح تربیتی معرفتی کاظم (کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در اردوگاه امام سجاد تهران در حال برگزاری است گفت: حج یک حرکت عبادی، سیاسی و اجتماعی است و امام حسین و یارانش نیز برای اثبات این موضوع به شهادت رسیدند. با این وجود گاهی مکاتب غربی و گاهی اوقات برخی‌ها در داخل این گونه بیان می‌کنند که دین اسلام یک مکتب فردی است و ارتباطی با سیاست و اجتماع ندارد واقعیت این است که امام حسین (ع) با قیام خود خواستند این فهم غلط از دین اسلام را اصلاح کنند. 

پرینت

گزارش تصویری ششمین روز سومین دوره تابستانی طرح کاظم+مشهد مقدس

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

IMG 7825

برنامه های ششمین روز طرح کاظم با برگزاری کلاس بررسی چگونگی اثر گذاری جریان انقلابی در جامعه با حضور حاج آقا جلالی آغاز شد .

سپس فراگیران در برنامه استخر و زیارت دسته جمعی حرم مطهر شرکت کردند.در انتها بعد از گذراندن دو روز از سومین دوره طرح کاظم در مشهد مقدس فراگیران به سمن تهران بازگشتند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 170

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000