اخبار معاونت

پرینت

کارگاه مدیریت زمان و برنامه ریزی برگزار می شود

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

مدیریت زمان

به همت معاونت تربیت و تعالی پایگاه شهید همت ( پردیس دانشکده ها ) کارگاه مدیریت زمان و برنامه ریزی از مجموعه کارگاه های آموزشی طرح صراط عصر روز شنبه 12 اسفند ماه و با حضور دکتر عرب اسدی برگزار میکند .

کلیه علاقمندان می توانند با ارسال مشخصات خود به آی دی تلگرامی @adm_time جهت حضور در کارگاه ثبت نام نمایند.

نظرات (0) کلیک ها: 40
پرینت

حاج‌آقا مجتبی تهرانی و یک ویژگی شناخته نشده

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

همة مردم به مدد رسانه‌ها مرحوم آیت‌الله حاج‌آقا مجتبی تهرانی «رضوان‌الله تعالی علیه» را به عنوان یک معلم بزرگ اخلاق می‌شناسند و درست هم همین است، اما این، همة آن‌چیزی نیست که حاج‌آقا مجتبی بود. بله، وی یکی از برترین اساتید اخلاق در ایران معاصر بود. کلاس‌های او که درست چندماه پس از پیروزی انقلاب دوباره برقرار شد، ویژگی‌هایی داشت از جمله اینکه بسیار منظم بود. در کل این چند دهه شاید کمتر از تعداد انگشتان یک دست، جلسات چهارشنبه‌شب‌ها بدون اعلام قبلی لغو شد. حاج‌آقا رأس ساعت می‌آمد و نماز جماعت را با تمام آدابش با طمأنینه و دقت برگزار می‌کرد. سیر مشخصی در سلسله مباحثش داشت که از همان ابتدای سال 59 با برنامه‌ریزی درازمدت آن را آغاز کرد و تا آخرین جلسة دوران حیات مبارکش آن را پی گرفت. در مباحث اخلاقی معمولاً یک جلسة آخر را به این اختصاص می‌داد که کسانی از آن‌ور بام نیفتند و مثلاً اگر در فضیلت سکوت می‌گفت، یک جلسه را به این اختصاص می‌داد که سکوت در بعضی مواقع حتی ممکن است حرام باشد. یا اگر درباره غیبت سخن می‌گفت شاید دو سه جلسه آخر دراین‌باره سخن می‌گفت که مثلاً برای کسی که برای خواستگاری آمده و می‌خواهد شخص مورد نظر را خوب بشناسد، گفتن بعضی نکات به او غیبتِ حرام محسوب نمی‌شود و امثال اینها.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 116
پرینت

همایش علمی دانشگاه تراز انقلاب اسلامی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

photo 2017-12-15 12-04-28

همایش دانشگاه در تراز انقلاب اسلامی از صبح امروز (پنجشنبه، 23 آذر) در سالن همایش های صدرا با سخنرانی فرمانده کل سپاه پاسداران، سرلشکر عزیز جعفری و حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی آغاز شد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 268

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000