اخبار معاونت

پرینت

برای ماه میهمانی خدا آماده شویم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

photo 2017-05-17 11-13-02

به همت معاونت تربیت و تعالی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه سلسله جلسات "شهر خدا" جهت آماده سازی برای ماه مبارک رمضان برگزار میشود. 

متقاضیان محترم میتوانند جهت ثبت نام به ایستگاه ثبت نام در همکف دانشکده ها مراجعه نمایند و یا به مسئولین ثبت نام در خوابگاه ها مراجعه نمایند. همچنین متقاضیان میتوانند جهت ثبت نام ،نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09104492660 ارسال نمایند.

دانشجویان عزیز میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین در یافت تصاویر و محتوای جلسات به کانال تلگرامی طرح به نشانی bubasij_serat@ مراجعه نمایند.

نظرات (0) کلیک ها: 85
پرینت

معرفی و آشنایی با دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

 آنچه که من را به این اجتماع، به این برنامه، به این اردو و مجموعه ی علمی و آموزشی و فرهنگی (طرح ولایت)  دلبسته و معتقد می کند، این است که این جا آمیزه ای از علم و ایمان و تفکر و عاطفه مشاهده می شود.         بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانش آموختگان طرح ولایت ۱۰/۶/۱۳۷۹

بنده در کارهای فرهنگی که در طول ۷۰-۶۰ سالِ عمرم انجام داده ام،

کمتر کاری را می شناسم که به اندازه طرح ولایت برکت داشته باشد.

این کار حاصل عمر ۵۰-۴۰ سال تدریس و تحقیق در مسائل اسلامی است

که ثمره اش امروز به این شکل فشرده در اختیار شما قرار گرفته است.    

آیت ا… مصباح یزدی در جمع دانش آموختگان طرح ولایت کشوری-۱۳۹۳

معرفی بیست و دومین دوره طرح ولایت کشوری

دوره ی مبانی اندیشه ی اسلامی (طرح ولایت) شامل شش مبحث بنیادین است که بصورت مبسوط توسط سازمان بسیج دانشجویی کشور و با همکاری موسسه پژوهشی امام خمینی (ره) و تحت نظارت استاد فرزانه حضرت آیت ا…مصباح یزدی برگزار می شود. مدت زمان برگزاری این دوره حدود ۴۰ روز می باشد.

بیست و دومین دوره مبانی اندیشه ی اسلامی (طرح ولایت کشوری) در بازه زمانی ۲۰ تیرماه الی ۳۰ مردادماه در مشهد مقدس برگزار می شود. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به دفاتر بسیج دانشجویی دانشکده یا دانشگاه مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 149
پرینت

معرفی کتاب انسان ۲۵۰ ساله

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

  

کتاب «انسان ۲۵۰ ساله» شامل سخنرانی ها و مطالب دستنویس مقام معظم رهبری از پیش از انقلاب اسلامی تا سال ۱۳۸۹ درباره زندگی سیاسی ـ مبارزاتی ائمه (علیهم السلام) است. عنوان کتاب عیناً برگرفته از کلام منور مقام معظم رهبری است و بیانگر نوع نگاه ایشان به زندگی سیاسی مبارزاتی ائمه (علیهم السلام) است. علت این نامگذاری بر روی زندگی ائمه (علیهم السلام)، در مقدمه کتاب به تفصیل از بیانات ایشان آورده شده است.

لینک دانلود و توضیحات بیشتر در ادامه .....

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 801
پرینت

راز پیروزی حق چیست؟

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

 

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/breadcrump.gifhttp://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/breadcrump.gif رهبر انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از بسیجیان که چندی پیش به  مناسبت هفته‌ی بسیج برگزار شد، شرط پیروزی حرکت بسیجی در کشورمان را «تقوا» و «حُسن عمل» بیان کردند و در تبیین این مطلب به بیان ماجرای رسیدن یاری خداوند به حضرت موسی (علیه‌السلام) و قومش در مواجهه با فرعون پرداختند. در یادداشت زیر، ضمن روایت این ماجرا، شروط لازم برای پیروزی جبهه‌ی حق بر اساس بیانات رهبر انقلاب مرور شده است.

بقیه در ادامه مطلب 

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 325

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000