اخبار معاونت

پرینت

از طرح کاظم امسال چه خبر ؟؟

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

طرح کاظم2

سومین دوره تابستانی طرح تربیتی معرفتی کاظم(کادرسازی انقلاب و ظهور موعود) در نیمه اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.
محمدحسین اسکندری معاون تربیت و تعالی حوزه بسیج دانشجویی با اعلام این خبر گفت: این دوره به مدت 6 روز و با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار خواهد شد.

وی در ادامه پیرامون مخاطبان این طرح گفت: اعضای شورای عمومی بسیج دانشجویی و برخی دیگر از دانشجویان که در سال تحصیلی 96-95 حضور فعال داشته اند و همچنین کلیه دانشجویان علاقمند به فعالیت در بسیج دانشجویی و شرکت در این طرح ، در این دوره حضور خواهند داشت و زمان دقیق به صورتی تلفنی به اطلاع این افراد رسانده خواهد شد.

اسکندری اعلام کرد : کلیه علاقمندان به حضور در دوره بایستی پیش ثبت نام خود را از طریق ارسال مشخصات خود حداکثر تنا تاریخ 26 مرداد ماه جهت انجام مصاحبه به آی دی تلگرامی @Tarh_kazem96 انجام دهند.

اسکندری پیرامون این طرح گفت: طرح کاظم، طرحی تربیتی و معرفتی است که از سوی حوزه ی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و با هدف کادرسازی انقلاب و تلاش جهت زمینه سازی ظهور، از سال 93 اجرا گردیده و تابستان امسال شاهد برگزاری سومین دوره ی تابستانی آن خواهیم بود.

در این طرح به دانشجویان در 3 سطح، که هر سطح یکسال تحصیلی به طول می کشد یکسری مبانی نظری و همچنین مهارتی آموزش داده می شود.

همچنین زمان کلاس ها در روزهای پایانی هفته و تعطیلات پیش بینی شده، به طوری که به مسائل آموزشی دانشجویان لطمه ای وارد نشود.

نظرات (0) کلیک ها: 59
پرینت

آتش به اختیار یعنی کار فرهنگی خودجوش و تمیز

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند متعال، نماز عید را در سراسر کشور با شکوه فراوان برگزار و از خداوند کریم، بهترین‌ها را مسألت کردند. کانون این حضور پر شور و مؤمنانه، مصلای امام خمینی تهران بود که نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای اقامه شد.در ادامه بیانات ایشان آورده میشود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 104
پرینت

برای ماه میهمانی خدا آماده شویم

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

photo 2017-05-17 11-13-02

به همت معاونت تربیت و تعالی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه سلسله جلسات "شهر خدا" جهت آماده سازی برای ماه مبارک رمضان برگزار میشود. 

متقاضیان محترم میتوانند جهت ثبت نام به ایستگاه ثبت نام در همکف دانشکده ها مراجعه نمایند و یا به مسئولین ثبت نام در خوابگاه ها مراجعه نمایند. همچنین متقاضیان میتوانند جهت ثبت نام ،نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09104492660 ارسال نمایند.

دانشجویان عزیز میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین در یافت تصاویر و محتوای جلسات به کانال تلگرامی طرح به نشانی bubasij_serat@ مراجعه نمایند.

نظرات (0) کلیک ها: 159
پرینت

معرفی و آشنایی با دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار معاونت

 آنچه که من را به این اجتماع، به این برنامه، به این اردو و مجموعه ی علمی و آموزشی و فرهنگی (طرح ولایت)  دلبسته و معتقد می کند، این است که این جا آمیزه ای از علم و ایمان و تفکر و عاطفه مشاهده می شود.         بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانش آموختگان طرح ولایت ۱۰/۶/۱۳۷۹

بنده در کارهای فرهنگی که در طول ۷۰-۶۰ سالِ عمرم انجام داده ام،

کمتر کاری را می شناسم که به اندازه طرح ولایت برکت داشته باشد.

این کار حاصل عمر ۵۰-۴۰ سال تدریس و تحقیق در مسائل اسلامی است

که ثمره اش امروز به این شکل فشرده در اختیار شما قرار گرفته است.    

آیت ا… مصباح یزدی در جمع دانش آموختگان طرح ولایت کشوری-۱۳۹۳

معرفی بیست و دومین دوره طرح ولایت کشوری

دوره ی مبانی اندیشه ی اسلامی (طرح ولایت) شامل شش مبحث بنیادین است که بصورت مبسوط توسط سازمان بسیج دانشجویی کشور و با همکاری موسسه پژوهشی امام خمینی (ره) و تحت نظارت استاد فرزانه حضرت آیت ا…مصباح یزدی برگزار می شود. مدت زمان برگزاری این دوره حدود ۴۰ روز می باشد.

بیست و دومین دوره مبانی اندیشه ی اسلامی (طرح ولایت کشوری) در بازه زمانی ۲۰ تیرماه الی ۳۰ مردادماه در مشهد مقدس برگزار می شود. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به دفاتر بسیج دانشجویی دانشکده یا دانشگاه مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 244

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000