پرینت

بازدید 5 ساعته وزیر بهداشت از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید و به پرسش های مختلف خبرنگاران رسانه ها پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت؛ دکتر سیدحسن هاشمی در این بازدید که به مدت 5 ساعت ادامه داشت، مورد استقبال گسترده خبرنگاران رسانه ها قرار گرفت و به پرسش های هر یک از خبرنگاران که در زمینه های مختلف حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود، پاسخ داد.

دکتر هاشمی هدف از بازدید خود از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها را قدردانی از رسانه ها به دلیل توجه آنها به حوزه سلامت عنوان کرد.

وزیر بهداشت در مدت 5 ساعت حضور خود در نمایشگاه به ترتیب از غرفه های نسیم آنلاین، روزنامه خراسان، جام جم، اطلاعات، همشهری، غرفه جماران وابسته به موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)، اصفهان امروز، خبرگزاری پانا، غرفه دانشکده خبر، خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، دانشجویان ایران، مهر، فارس، تسنیم و همچنین روزنامه جمهوری اسلامی، روزنامه جوان و راه مردم بازدید کرد.

دکتر هاشمی در ادامه از غرفه معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت و همچنین نشریات مختلف دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی کشور بازدید کرد.

وی همچنین با حضور در پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا) حضور و استقبال رسانه ها از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها را خوب ارزیابی کرد و گفت: رسانه ها در حال حاضر مسئولیت خطیری را بر عهده دارند چرا که باید علاوه بر نقد، انصاف نیز داشته باشند.

خاطر نشان می سازد، در این بازدید دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و مدیران معاونت دکتر هاشمی را همراهی می کردند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000