پرینت

کتاب شام برفی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در مقاومت و پایداری

این کتاب خاطرات تلخ و شیرین 47 اسیر ایرانی است که سفر سه روزه شان برای زیارت حرم عمه سادات یکصد و پنجاه و نه روز به طول می انجامد. کتابی با همه کتبی که پیش از این خوانده اید متفاوت است چون سند مکتوبی است از شهادت 47 اسیر ایرانی به انسان نبودن درنده خویانی که در عداوت با اهل بیت خاطرات تاریخی شیعه را زنده می کنند. سندی از پایمردی مردانی که کوه ها، تحمل صبر بر شدائدشان را نداشتند و آیه ای از صدق وعده الهی بودند.

http://shop.tabeshekosar.ir/image/cache/data/0000000000015-500x500.jpg

کتاب «شام برفی» سندی است از خاندانی که زائرشان را در چنگال دشمنانشان رها نمی کنند، از احوالشان غافل نیستند و در دستگیریشان کوتاهی نمی کنند. حوائج شیعیانشان را ولو به اندازه لباس مشکی محرم و چای پس از عزاداریشان، در دیاری که داشتن کفش هم جرم محسوب می شود، از نظر دور نمی دارند.

این کتاب برای خواننده بصیر، تصویری از عین الیقین باران رحمت الهی است که به اذن ولایت بر بندگان خدا جاری می گردد و نگاشته شده است تا خواننده تشنه یقین را از معرفت لبریز کند باشد که ما نیز از بی صبری ها و بی ادبی های خویش کمی خجل شویم و گره کارهایمان را در کج روی خودمان جست و جو کنیم نه کج اندیشی به جایگاه ولایت ائمه هدیعلیهم السلام.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000