معرفی معاونت

پرینت

معرفی معاونت

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در معرفی معاونت

 

 

معاونت جذب و سازماندهی

این معاونت از سه واحد تشکیل گردیده است:

  • جذب
  • سازماندهی
  • دانش آموختگان

 

این معاونت کارهای مربوط به جذب وثبت نام نیروها را به عهده داشته تاآنها را درحلقه های صالحین گروه بندی کندو وظیفه مهم تر شناخت و معرفی  اعضای فعال و متناسب با هر کانون جهت معرفی است. همچنین تداوم ارتباط با فارغ التحصیلان را نیز پیگیری می نماید.

 

واحد جذب

نکته اساسی این واحد دریافت فرم ها و مدارک شما برای صدور کارت های فعال و عادی بسیج است.

 

شرایط برای اعضای عادی:

بعد از ثبت نام در دفاتر بسیج دانشجویی و ارائه مدارک مورد نیاز، درحلقه ها و جلسات دوستانه صالحین گروه بندی شده تا در کنار به دست آوردن اطلاعات ناب در زمینه های مختلف، رابطه نزدیکتر و شناخت بیشتری نسبت به بسیج و اعضای آن کسب کند.

مدارک مورد نیاز جهت عضویت عادی دربسیج:

1)تکمیل فرم ثبت نام بسیج دانشجویی

2)2قطعه عکس 4*3

3) 1عدد کپی از کارت ملی و کارت دانشجویی

*لازم به ذکر است که درصورت عضویت قبلی دربسیج دانش آموزی یا پایگاه های محلی ، مدت عضویت جزء سوابق شما محسوب شده وتأثیری در روند عضویت بسیج دانشجویی شما در دانشگاه ندارد.

سازماندهی

*جهت فعال شدن اعضای عادی بعد از گذراندن حلقه های صالحین سطح1، میتوان با گذراندن حلقه های صالحین سطح 2و فعالیت مستمر با یکی ازکانون های بسیج کارت فعال دریافت کنید.

دانش آموختگان

 از آنجا که یکی از شاخص های متداول ارزیابی عملکرد دانشگاه ها بررسی میزان موفقیت و جایگاه حرفه ای و اجتماعی دانش آموختگان آن نهاد است و از آنجا که بسیج دانشجویی در دانشگاه ها بعنوان یک پایگاه فرهنگی سیاسی آموزشی اجتماعی و در عین حال دانشجویی و از سوی دیگر بعنوان یکی از مراکز تحولات دانشگاهی و اجتماعی کشور شناخته می شود فلذا برای حفظ و ارتقاء این پتانسیل و پایگاه فرهیخته بر آن شدیم تا در جهت انسجام هرچه بیشتر و حفظ و توانمندتر کردن این نیروهای ارزشمند ،خلاق، دغدغه دار و جوان بخصوص در حیطه های تخصصی و کاری خود و ازهمه مهم تر حفظ ارتباط فکری و عملی این نخبگان با بسیج دانشجویی بعداز فراغت ازتحصیل ،کانون فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله را راه اندازی کنیم.

 

نظرات (0) کلیک ها: 954
پرینت

ميثاق نامه بسيجي

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در معرفی معاونت

بفرموده رهبر معظم انقلاب: «بسيج با ارزش ترين نعمت هاست» كه خداي منان توفيق عضويت و فعاليت در اين نهاد مقدس را به بندگان عاشق عنايت مي فرمايد.
از آنجايي كه بسياري از امور نظير فارغ التحصيلي دانشجويان (بويژه براي پزشكان)، قضات، نمايندگان مجلس، رياست جمهوري و ... داراي آداب و قرائت سوگند و ... مي باشد و يا در اعمال معنوي نظير حجّ نيز مناسك خاصّي وجود دارد لذا شايسته و بايسته است عضويت در بسيج نيز با آيين خاصّ و با شكوهي كه بر زيبايي اين خاطره بيفزايد؛ برگزار شود. به همين جهت بفرموده سردار رييس محترم سازمان بسيج مستضعفين، مصوب گرديد طي مراسم ويژه اي در يكي از اماكن مذهبي هر شهر يا شهرستان، متن زير طبق مشخصات مندرج توسط اعضاي جديدالورود بسيج قرائت گردد:

 
ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 830

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000