معاونت اجرایی || Executive

معاونت اجرایی

پرینت

معرفی معاونت

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در معرفی معاونت

وظایف:

الف: آماد و پشتیانی

ب: اجرای برنامه های ویژه

الف: آماد و پشتیبانی

a:  آماد

فراهم آوردن نیازها و تامین خواسته های حوزه و توزیع علمی و برآورد منطقی است که در این تامین خواسته ها زمان و مکان مستتر است.

برآورد- تامین-توزیع سه حلقه زنجیره آماد است.

برآورد:

در صورت عدم براورد صحیح، نیازها تامین نمی شود یا موجب اسراف می شود.برآورد از دید بزرگان امر یک شیوه پیش بینی است،که مانع از هدر رفتن و یا کاستی در تامین نیازها می شود.

تامین:

اگر برآورد درست صورت بگیرد و نیازمندیها در حد لازم و درست برآورد شود تامین به درستی صورت میگیرد.

اگر از یک برآورد منطقی برخوردار باشیم تامین منطقی و بموقع هم کارساز است.لذا تامین حلقه وسط است اگر برآورد درست صورت نگیرد از ماموریت خارج می شود.

  • توزیع:
  •      حلقه نهایی است که نمود عینی دارد.اگر تمام مراحل درست صورت بگیرد ولی توزیع درست صورت نگیرد، آماد به وظیفه خود عمل نکرده است.

**فرق فاحش تدارکات با آماد این است که آماد در تامین نیازها حق"نه"گفتن ندارد مگر اینکه بگوید کم داریم در واقع آماد رساندن به حد کافی و به موقع نیازمندی یک مجموعه است.

B) نگهداری:

مجموعه اقدامات و تمهیدات تامینی که به منظور حفاظت و مراقبت از امکانات صورت می گیرد.

تعمیرات

ب: اجرای برنامه های ویژه

اردوی سه روزه ویژه دانشجویان جدیدالورود

برگزاری مراسم به مناسبت های مختلف از جمله:روز پرستار- علوم آزمایشگاهی و ...

نظرات (0) کلیک ها: 1010
پرینت

افتتاحیه هفته بسیج و زیارت دسته جمعی شهدای گمنام دانشگاه

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

photo 2017-12-01 22-02-34

همزمان با شروع هفته بسیج توزیع صبحانه نذری و زیارت دسته جمعی شهدای گمنام دانشگاه در صبح روز شنبه مورخ 96/9/4 به همت معاونت اجرایی بسیج دانشجویی برگزار گردید.

نظرات (0) کلیک ها: 257
پرینت

گزارش تصویری اردوی معرفتی تفریحی روشن

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

14

به همت معاونت اجرایی و اردویی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه اردوی تفریحی معرفتی روشن ویژه دانشجویان ورودی 96 در روز جمعه مورخ 96/8/5 برگزار شد . در این برنامه یکروزه ابتدای روز دانشجویان پس از صرف صبحانه به بازدید از مجموعه تاریخی سعد آباد رفته و هنگام نماز ظهر به امامزاده صالح امده و پس از زیارت، پدر بزرگوار شهید احمدی روشن در جمع دانشجویان به سخنرانی پرداخت . بعد از آن جهت صرف ناهار و زیارت قبور شهدای گمنام دانشجویان عازم مقبره الشهدای شهرک ولایت (اتوبان بابایی) شدند.

لازم بذکر است از جمله برنامه های دیگر این اردو اهدای بسته های فرهنگی و همچنین تنظیم و قرائت عهدنامه با شهدا بود .

نظرات (0) کلیک ها: 328
پرینت

گزارش تصویری اردوی دانشجویان جدیدالورود

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و برنامه های معاونت

20170922113303 IMG 3469

همه ساله قبل از شروع سال تحصیلی ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود به ریاست معاونت آموزش دانشگاه و دبیری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار میشود و پیرامون برگزاری اردوی جدیدالورود برنامه ریزی صورت میگیرد. امسال نیز همچون سنوات گذشته ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود تشکیل گشته و مقرر گردید اردوی پیش دانشگاهی دانشجویان ورودی 96 در تاریخ های 30 و 31 شهریور ماه برگزار گردد.

از جمله برنامه های این اردو برگزاری نشست پرسش و پاسخ با رئیس اداره گزینش سپاه و نمایندگان معاونت بهداشت و درمان سپاه، بازدید از مجموعه تاریخی فرهنگی نیاوران،برگزاری نشست پرسش و پاسخ با روسای دانشکده ها ، سانس استخر و بازدید از باغ موزه دفاع مقدس و جلسه معارفه بسیج دانشجویی بود.گفتنی است در تمامی وعده ها در طول اردو نماز جماعت و بیان احکام شرعی به امامت حجت الاسلام حاج آقا یوسفی برگزار گردید.

بسیج دانشجویی ضمن خوش آمد مجدد به همه ی دانشجویان جدیدالورود از کلیه قسمت های مختلف دانشگاه که در اجرای هرچه بهتر این اردو سهیم بودند صمیمانه تقدیر و تشکر می نماید.

نظرات (0) کلیک ها: 480

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000