هیئت ر آیه الهدی

پرینت

سیره اهل بیت(ع) در عزاداری حسینی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در هیئت ر آیه الهدی

مسمع بن عبد الملک می گوید: امام صادق(علیه السلام) در حدیثی به من فرمود: آیا ذکر مصائبی که بر حسین(علیه السلام) رفته است، می کنی؟ گفتم: بله! فرمود: آیا جزع و بی تابی هم میکنی؟ گفتم: به خدا قسم، آری! و به خاطر آن بغض می گیرم تا جایی که خانواده ام اثر آن در من می بینند و از غذا خوردن امتناع می کنم به گونه ای که این امر در چهره من نمودار می شود. پس(امام) فرمود:...

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1308
پرینت

نگاهی به هیأت دانشجویی رآیه الهدی

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در معرفی هیئت

هیأت دانشجویی رآیه الهدی به عنوان هیأت مرکزی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) زیر نظر حوزه بسیج دانشجویی فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نمود.

این هیأت از بدو تأسیس تاکنون مورد استقبال چشمگیر دانشجویان قرار گرفته و برنامه های مختلفی را در اعیاد و شهادت ائمه اطهار (ع) برگزار نموده است.

این هیأت دارای 6 هیأت زیر مجموعه می باشد:

هیأت امام حسن مجتبی(ع) - مجتمع ولایت

هیأت عشاق الحسین(ع) - پایگاه جماران

هیأت متوسلین به حضرت ولی عصر(عج) - پایگاه شهید مفتح

هیأت محبان المهدی(عج) - پایگاه قائم

هیأت امام رضا(ع) - پایگاه شهید رهنمون

هیأت فاطمیون – پایگاه ریحانه النبی

هیأت مرکزی همچنین در زمینه ی های مختلف فعالیت های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری از جمله دیدار رهبری و مراسمات مختلف با این نهاد همکاری کرده است.

نظرات (0) کلیک ها: 1199
پرینت

گزارش تصویری جشن بزرگ دانشجویی مهدویت

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار هیئت

MG 3107

مراسم جشن دانشجویی نیمه شعبان و آیین اختتامیه سومین جشنواره دانشجویی گنبد فیروزه در دهه مهدویت ( اردیبهشت ماه 97 ) شامگاه یکشنبه نهم اردیبهشت ماه  با حضور گسترده دانشجویان،اساتید و جمعی از مسئولین دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم که در مجتمع ولایت برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسمی به سخنرانی پرداخت . اجرای گروه موسیقی ملی مذهبی، تئاتر طنز و تقدیر از نفرات برگزیده  مسابقات سومین جشنواره دانشجویی گنبد فیروزه از دیگر برنامه های این جشن بیادماندنی بود.

در ادامه گزارش تصویری این ویژه برنامه تقدیم میگردد.

نظرات (0) کلیک ها: 21
پرینت

گزارش تصویری جشن میلاد امام حسین در خوابگاه مفتح

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار هیئت

428924631 111054

همزمان با دهه مهدویت و ایام جشن و سرور اهلبیت (علیهم السلام) به همت هیئت رایه الهدی پایگاه شهید مفتح جشن میلاد امام حسین و روز پاسدار همراه با سخنرانی و مولودی خوانی و برگزاری مسابقات و اهدای جوایز و قرعه کشی شامگاه سه شنبه 97/2/4 در خوابگاه شهید مفتح برگزار گردید.

نظرات (0) کلیک ها: 18

پیشنهاد هفته

• کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000